reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

saro-w takim razie nie pomoge bo my na te swieta ubierzemy sie w czerwień ;)
w zeszlym roku było siwo-srebrno-biało.
ivaz - spodenki to naprawde bosko wygladają.My juz od zeszłego roku do konca lata nagminnie ich uzywalysmy wiec teraz juz mi sie troche znudziły i przerzucilam sie na tuniki, bawelniane, dzianinowe, na długi rekawek, na krótki -na body :)
 
reklama
Myfa byłam wczoraj w Złotych jak na razie chyba jest drożej niz było, najbardziej podoba mi się 20-to % promocja na lego w Smyku, tj jakies 2 mce temu duże ZOO kosztowało 409zł teraz w magiczny sposób kosztuje 499zł :-) a w Lorienie na Ptasiej te klocki kosztuja 319zł. Z tego co wiem to zaraz po świętach bedzie wyprzedaz w Mothercare, bede musiała skoczyć bo mają swietne piżamki, ostatnio udało mi sie upolować u nich swietny dwupak za 40zł.
Midnight ja też lubię tuniki tyle ze u nas tylko do wyjścia bo w domu mamy tak ciepło ze Zocha śmiga tylko na krótki rękaw więc jak tunika to cienka i bawełniana, z tych dzianinowych mam jedną i zakładamy tylko jak wychodzimy inaczej by sie ugotowała.
 
u nas te wyprzedaze to śmiechu warte, Polak potrafi kombinować :) a Smyk to juz wogóle jakas pomyłka. Kupilam tam ostatnio kredki, 8sztuk za 22zł.Smyk omijam szerokim lukiem.
w h&m od 13tego maja sie zaczac wyprzedaze.
ivaz-to cieplo u Was. My sie tak mocno nie wygrzewamy :) i ja musze na tshirt zalozyc jakis sweter bo mi byloby za zimno :)
 
pogieło ich ostro w smyku nie robie tam zakupów bo dla mnie ten sklep to pomylka....


musze młodemu kurtke na zime kupic druga bo kurcze juz ma rekawy za krotkie w tej po Hubciu.....znalazlam na allegro mariquity nowa w super cenie (80zl) ale zastanawiam sie jaka jest szansa znalesc cos fajnego w H&M na wyprzedazy....
 
Midnight śliczna, Gosi niebieski bardzo pasuje, a niestety mało ma niebieskich ubranek bo ciężko takie, ale ten rozmiar to już dawno za mały,my się nosimy w 92-98 już:tak::tak:
 
reklama
magdalenka - bardzo fajny, napewno to alternatywa dla ikeii jak u was nie ma.

midnigt - ładniutka tuniczka, Adzie niebieski i turkus pasuje, mamy troszkę ubrań w takim kolorze. Ja również biorę już rozmiar 92-98, bo Ada mi jakoś strzeliła w górę.
 
Do góry