reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Myfa świetny kombinezon, my tez mamy coccodrillo, a mnie się wydawało ze jak tanio kupiłam zapłaciłam 120 zł, ale ty mnie przebiłaś.
Avanti ze ja nie wiedziałam o tej promocji, a wczoraj byłam w tesco i zrobiłam zapasik kaszek, parę obiadków. A nie wiesz czy ciuszki tez bo wczoraj mały był wybór przecenionych rzeczy??
 
Pytania do właścicielek pchacza Chicco:

1.) Czy Wasze dzieci chętnie przy nich "chodzą"?
2.) Czy zakup pchacza teraz, gdy Natalia ma niemal 10 miesięcy ma sens? Natalia ładnie chodzi prowadzona za rączki (choć robię to rzadko), przy meblach jeszcze słabo (rekord trzy kroczki bokiem).
 
Miotlica,oto moja szybka odpowiedz:-D

1.chetnie,az za chetnie (pchacz troche terkocze,wiec czasem go przed nia chowamy;-))
2.My tez kupilismy pozno pchacza,wlasnie jak miala cos kolo 9-10 mies (zaraz sprawdze na allegro z jaka data)i mimo wszystko bylam zadowolona.Szybko zalapala o co chodzi,a i panelem lubi sie bawic-umie wrzucac pileczi i klocki w dziurki i ciagac za boczne galki,podrygujac przy muzyczce.No tyle ze Juli przy meblach juz smigala,ale mysle ze to nie ma znaczenia.

Miotlica-specjalnie dla Ciebie sprawdzilam na allegro-my pchacza kupilismy tez pozno bo dokladnie 15 listopada a tydzien czekalam na przesylke nawet to w komentarzu wytknelam sprzedawcy) czyli w sumie Julita dostala go jak miala okolo 9,5 mies.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ivaz ten kombinezon ja nie kupilam bo za maly na mojego, ale wstawilam linki moze ktoras z Was potrzebuje ...


ja wygralam ten

kombinezon COCODRILLO (877610975) - Aukcje internetowe Allegro

....w sumie tez nie za drogo...chociaz rok temu kupilam podobny dla Huberta za 80 zeta nowy...




pchacz jest dobry jesli dzieci samodzielnie nie chodza...tak wiec jak najbardziej warto chyba kupic....
 
Miotlica my mamy pchacza od gwiazdki. Ale Zuzia nie chce z nim chodzić, ładnie radzi sobie z drugiej strony (Jak Jula) wie jak i co ma robić ale nie chce chodzić. wrzuca w dziurki wszystko szarpie boki podryguje ale chodzić nie chce. prowadzna za rączk tezwoli raczej zejść do parteru, albo sama chodzić przy meblach
 
A ja dzisiaj zaszalałam, a oto to wynik mojego szaleństwa
1 NEXT Spodenki w krateczkę 12-18 m-cy RABATY (881850239) - Aukcje internetowe Allegro
wybrałam niebieska kratkę, wiem ze są chłopięce, ale nie mogłam sie oprzeć, włoże Zosce trampki i czapkę z daszkiem i bedzie super, mała chłopaczara
2. Śliczny komplecik - 2 wzory 12-18 M RABATY (880752999) - Aukcje internetowe Allegro - wybrałam kolor fioletowy
3. M&S Tunika w groszki + legginsy 12-18 m RABATY (880767622) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ivaz-Ojjjj,ale cudny sweterek:tak:
Modro-no nie,jestem o krok od nacisniecia kup teraz przy tym komplecie jeansowym:tak:Sliczny i niedrogi:tak:

No masz,myslalam ze z wami popisze a tu d*pa bo moja maruda sie drze:wściekła/y:
papa
 
reklama
Do góry