reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
szukajac kombinezonu Wojtkowi znalazlam nowe rzeczy za smieszna kase skompletowal sie kombinezonik fajniusi coccodrillo
moze ktoras potrzebuje


Ciepła kurtka Coccodrillo rozm.80 (882942995) - Aukcje internetowe Allegro


SPODNIE OCIEPLANE 80 W-WA (880804802) - Aukcje internetowe Allegro

Myfa dzięki:-):-) a ja tyle spodni szukałam:-D:-D już kupione:-)

a co do pchacza to u nas zdecydowanie pchacz jest beee i lepsze jak na razie meble:baffled::baffled: ale myślę że to się zmieni:tak:
 
A powiedzcie mi jeszcze o tym pchaczu - czy bardoz trzeba Malucha przy nim pilnować? Tzn wyobrażam sobie, że łatwo chyba o przewrócenie się dziecka do tyłu jesli puści pchacz.
 
A wiesz miotlica ze nie,bo ten przynajmniej pchacz (chicco) wymaga pozycje bardziej do przodu wiec upadkow do tylu nie kojarze,co najwyzej na pupke;-)
Jak juz sama wstaje i chetna do stawiania kroczkow (np przy meblah lub pchajac krzeslo) to szybko zalapie bez upadkow:tak:
 
miotlica, większe jest niebezpieczeństwo, że pchacz ucieknie i dziecko przewróci się do przodu... my pchacz mamy pożyczony - Jula chodzi przy nim na razie na naszym grubym dywanie, czasem właśnie jej trochę ucieka, wtedy na kolankach za nim idzie ;-) jeszcze się nie przewróciła, ale dlatego właśnie nie wystawiam jej na panele czy kafle, bo tu mogłoby dojść do jakiegoś "wypadku" :sorry2: i oczywiście bardzo ją interesuje ten przód, wrzuca piłeczki, klocki, figurki - co się zmieści, ładnie się potrafi bawić :tak:
 
Do dziewczyn z W arszawy i okolic dzisiaj się dowiedziałam ze w Next w Złotych Tarasach zrobili wyprzedaż 70% na wszystko i podobno jest mnóstwo ubranek, więcej niż na pierwszej wyprzedazy
 
Hej, a ja tak nieśmiało zapytam, czy ktos może przymierza się do kupna nowej spacerówki???? wiem, wiem, wiem macie dość tego tematu....

ja się strasznie napaliłam na nową, własnie sprzedaje swój zestaw i mam zamiar kupic wypaśną spacerówkę.

widziałyście coś ekstra???
 
Atsoniu jak coś ekstra to maclaren, jane, peg perego, fajny jest też buggster, ale najbardziej ekstra to bugaboo bee
Ale też jaką spacerówkę byś chciała, parasolkę, z małymi kołami czy coś większego???
 
reklama
Atsoniu ja tez myśle o innym wózku, bardzo spodobał mi się ten
CYBEX CALLISTO NOWY STYL OKAZJA CENOWA !!! (884159579) - Aukcje internetowe Allegro
zaintrygował mnie też zooper waltz (Madzik o nim wspominała, że żałuje że go nie kupiła zamiast maclarena)
Wózek ZOOPER WALTZ 7,7 kg+FOLIA+TACKA+OKRYCIE+KUR (880683400) - Aukcje internetowe Allegro
ten mi się dłuższy czas podobał ale jakieś oparcie ma chyba małe, choć to faworyt Tomka
wózek Baby Design Sprint +pokrowiec+folia+KURIER (883848999) - Aukcje internetowe Allegro
ten ma Eve, i wizualnie mi się podoba
Carrera Cup Aniversario Jane H59 PROMOCJA CENOWA (881460200) - Aukcje internetowe Allegro
Dodam, że na żywo jak na razie widziałam tego baby design sprint. I jak juz pisałam to faworyt tomka (głównie ze względu na cenę).
 
Do góry