reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Moje typy dla kolejnego dzieciaczka to Nadia, Hania, Filip i Olaf

karolka - to musisz się zgadać z moim mężem, bo on chce Olafa :-D:-D:-D:rofl2:
juz przy Jasku walczył, ale w końcu się zgodził. a mi się Olaf nie podoba:eek:

u nas gdyby był chłopiec to też miał być Olaf, a później okazało się, że 2 moje koleżanki mają chłopców i dały im na imię właśnie Olaf, więc Olafów chyba teraz wysyp


A ja się teraz zaczęłam zastanawiać, która pierwsza poinformuje o nowej fasolce:-)

My bedziemy też celowali w córcie, a imię....Nikola:tak:

no nieeee my też chcemi Nikole:-D:-D:-D
Miał być nią Oliwier:-D:-D:-D

Mój mąż bardzo chciał Nikolę :)
 
reklama
MR my mamy buciki nr 5...tzn bardzo podobne-tylko ciemnobrazowe...kupiłam na wyprzedazy jeszcze w ciazy, nie mogłam sie oprzec....

jesli chodzi o bobaski to my sue ustawiamy, a w zasadzie lekarz nas ustawia na kwiecien-maj...wiec pewnie ja bede pierwsza-chyba ze któras wczesniej planuje....lub nie planuje a samo wyjdzie:-D:-D:-D

no to super,
a z czego to wynika, że lekarz ustawia Was na kwiecień maj?
 
nie wiem.. ja w sumie chciałabym szybko - postarać się jakoś w styczniu - lutym, żeby do końca roku urodzić, ale jakoś tak się cykam trochę... więc bardzo możliwe że stchórzę po prostu, ale nie wiem jak to będzie...:eek:
 
MR dla mnie faworytem jest 3

Ja bym chciała marzec, kwiecień, ale jestem po cesarce, więc lekarz pewnie się nie zgodzi tak szybko :-( Teraz przydałby się chłopiec :)
 
wow, jakie tu plany "rozwojowe" :-D tylko pamiętajcie - celować w płeć to jedno, a zrobić co się chciało, to zupełnie inna sprawa ;-)
 
napisałam ze nas ustawia bo niestety nie dla kazdego ciaza to takie hop siup...dla nas nie...ale jakos mnie to nie martwi...
oj tak Modro u nas też miało być in-vitro, a tu patrz babcia m musiała zejsc z tego świata i ustąpić miejsca naszej Zosi, mam nadzieje ze Zoska odziedziczy po prababci długie zycie bo żyła 97 lat:szok::szok:
 
Oj Ivaz, ale z ciebie staruszka - no prawie babuleńka już, nie długo z kulaskiem zaczniesz chodzić :-D:-D:-D:-D:-D

Siostra mojej babci urodziła swoje ostatnie dziecko w wieku 49 lat. Do połowy ciąży się nie zorientowała, że jest w ciąży (była pewna że już nie może), a miała już wtedy chyba ze 4 wnuków. Syn urodził się całkowicie zdrowy.;-)
 
Ja też chcę ciążę, w zasadzie okresy mam już od kiedy mały skończył 3,5 miesiąca (a karmię piersią nadal) i do tej pory nie zaszłam, cały czas myślę że to ma samo wyjść, ale chyba jednak pojadę do gin o poradę bo mam nieregularne te okresy, a płeć - mi obojętna, a m chce córcię :tak: wg jednej tabelki od teraz do marca nic tylko córcia mi wyjdzie hehehe :-D takie tam bzdety;-)
 
reklama
Ja też chcę ciążę, w zasadzie okresy mam już od kiedy mały skończył 3,5 miesiąca (a karmię piersią nadal) i do tej pory nie zaszłam, cały czas myślę że to ma samo wyjść, ale chyba jednak pojadę do gin o poradę bo mam nieregularne te okresy, a płeć - mi obojętna, a m chce córcię :tak: wg jednej tabelki od teraz do marca nic tylko córcia mi wyjdzie hehehe :-D takie tam bzdety;-)
Isku chodzi o takie chińskie tablice przewidywania płci??? mi się u Zochy sprawdziło, a Oskar wg nich miał byc dziewczynką, więc traktowałam to z przymruzeniem oka widaomo;-)
 
Do góry