reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ojej a Wy juz o nastepnym maluchu...... ja ostatnio stracha mialam bo spoznil sie @ a po cc teraz to masakra by byla...... powaznie sie wystraszylam chociaz ja juz nie chce 3ciego malucha...starczy mi coreczki juz nie bede miec....ech



kurcze szwagier dzisiaj na zakupy swiateczne idzie i pyta sie co dzieciakom kupic....nie mam pojecia normalnie.... sama skoczylabym na zakupy dla siebie do Londynu hahah..ech...
 
reklama
ivaz - nie wiem czy chińskie, może ;-) ja też to tak traktuję, choć w większości przypadków jak się pytam ciężarówek obecnych i byłych to się zgadza :-) ale mówię - mi obojętna płeć byleby zdrowe :tak:

któraś pisała o pieluchach GAGA z tesco - rzeczywiście sa fajne, dzięki za info!!:-) lepsze od DADA z biedry :tak:

a ja nadal myślę o wózku, używany x-lander, bo mutsy używane i tak drogie są, a te co teraz sa na allegro tanie to jakieś uszkodzone :eek:zobaczymy co upolujemy :tak:
 
Ostatnia edycja:
ivaz - Anastazja i Matylda to były kiedyś moje typy :-) Leon też mi się podoba :tak:
a mój typ dla chłopca nr 2 to Tymon - Tymek ;) ale jeszcze nie wiem na 100%

z innej beczki: mój mały pije napoje z niekapka od jakiegoś czasu, wkurzał mnie avent bo cieknie z otworu odpowietrzającego, kupiłam Lovi to mały raz pije a innym razem się wykręca i też mnie to zirytowało, a kiedyś kupiłam takie płaskie smoczki NUK pasujące do nakrętek aventu i teraz je wyjęłam i okazuje się że mały z tego pije najlepiej :tak: owszem czasem coś pocieknie mu na brodę ale nie wpada do nosa jak avent niekapek, a raczej standartowo tak jak przy zwykłym smoczku do mleka :tak:
 
Ostatnia edycja:
ja mam niekapek TT ale też cieknie tym odpowietrzajacym:wściekła/y::wściekła/y:
Iśka dzięi za tablice, a Tymka mam bratanka;-)
Ivaz to widze ze jeszcze masz gdzieś tam głęboko w głowie plany na dziecie tylko jeszcze o tym do końca nie wiesz:-D:-D:-D znaczy się Twój mózg sie nie przyznaje jawnie:-D:-D

chciałam dopisać ze u mnie sie nie sprawdziła ta tablica.. szkoda..
miałam 22 lata w momencie poczecia (teraz mam skonczone 24, listopad urodziny), miesiac to lipiec i Oliwier powinien być dziewczynką:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Ale macie plany.:-)Ja już dzieci nie planuje ,3 dziewczyny starczą chociaż zaraz po urodzeniu Marysi mój m się pytał kiedy robimy chłopca.Ale już się nie pyta ponieważ znowu jesteśmy ograniczeni,nie mozemy kiedy chcemy wyjść do kina czy gdzię pojechać sami.Starsze dziewczyny zostawały same a Marysia za małe żeby z nimi zostac.Chciałam 3 dzieci i mam , wiec starczy.:-)A co do imion to u mnie najstarsza jest Nicola a młodsza Julia no i Marysia.Marysia miała być Aleksandrem.Bardzo mi się podoba jak się mówi Olek.
 
reklama
mój m jak wychodzilismy z porodowki, to mowil poloznym "do zobaczenia" ;-) ale ja juz wiecej nie planuje, za stara na to jestem, te dwie juz mi daja do wiwatu ;-)
 
Do góry