reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
dziewczyny ten fotelik chicco key , ma moze ktoras? jak sie sprawuje?

My mamy chicco key 1 plus - i jak dla mnie jest dobry, rozkłada sie wystarczająco ale mozna go chyba tylko przodem do kierunku jazdy montowac. Nam to akurat nie przeszkadza. Mała sie w nim nie poci wcale ale w koncu to nie lato wiec nie wiem jak bedzie. Moja przyjaciólka ma identyczny jej mala jeździłą w nim całe lato i mówiła ze sie nie pociła. Ale to pewnie zalezy od dziecka. Ogólnie jestem zadowolona, Nadia jeździ w nim od początku października juz

My bedziemy celować w chłopaczka, a imię - Igor albo Filip

M*R - mi sie wszystkie podobaja, też pewnie nie moglabym sie zdecydowac
 
Ostatnia edycja:
"3 Panie wybierz 3" < to ze shreka jakby ktoś nie pamiętał>
obstawiam 3 ;-) śliczniutkie !!
1,2,5 są średnie
a 4 wcale mi się nie podobają

hm, ciekawe, która z nas będzie pierwszą zafasolkowaną:-)
 
a czemu Maxi Cosi nie kupi?
Słyszałam że w tych bez wkładek na główke to dzieci mniejsze troche "latają":-:)-( dlatego ostro mysle...

a materiał oddychający to lepszy niż w tych welurowych ale tez sie dzieci poca:-( fajny za to jest ten pokrowiec na te foteliki frotte, niby na lato ale w zime tez go przecież mozna używac..to chyba troche niweluje pocenie się.
U nas z isofixem odpada bo mamy 5 letni samochód w którym nie ma mocowani na to. zreszta w testach wypadaja podobnie z iso i bez..



A ja dziewczyny mam pytanie o bramki na schody,
to tańsza wersja która jako tako nam się widzi. Co o niej sadzicie?
BRAMKA, BARIERKA OCHRONNA, NOWA SOLIDNA do 115cm (827889606) - Aukcje internetowe Allegro

to droższa wersja.. Masywniej wygląda ale jak kupie 3 takie bramki(tyle potrzebujemy na schody itp) to zbankrutuje:no:

Barierka Bramka JEDYNY ORYGINAŁ ATEST SUPER OKAZJ (827873028) - Aukcje internetowe Allegro
MAdzik nie polecam tych bramek....ja mam podobna tylko Lindam i jest badziewna......napalilam sie bo byla tania......
Tzn ogolnie jest okj,tylko jaks ei zamyka to troche ciezko,trzeba najpierw na dole dobrze wlozyc a potem gore,a i ta pierdolka u gory sie psuje-ta co trzyma zeby nie otworzyc

madzik-my musimy dwie brami kupic i bede kupowac w ikei...
takie
IKEA | Bezpieczeństwo | Dzieci | PATRULL SMIDIG | Barierka


a co do fotelików to na adasiu przetestowalismy maxi cosi i moim zdaniej jest dobry- ztn chodzi mi o materiał- nawet naj nagrzalismy w samochodzie mały sie nie spocił...ale my mamy taki materiał bardziej bawełniany, a wiem ze welurki tez sa

ale czytałam ze oddychanie mniej zalezy od tkaniny a bardziej od tego czym fotelik jest wysciełany..bo sa i styropianowe, i piankowe, i latexowe...


isku-nie mam pojecia, ale ja bez problemu wciagam go po 12 schodach do domu, i do bagaznika tez załaduje
Taka lepsza co Modro pokazal.
 
MR- wszystkie są boskie te buciki- ja bym chyba wszystkie kupiła :-p wiecie co, a mój Szymon to NIENAWIDZI butów nosić, ma takie śliczne butki....i co z tego???????? tylko wyjmuję co jakiś czas, zakładam-on zrzuca a ja odkładam do pudełka....a za chwilkę już za małe....on ma tak od małego, ŻADNYCH BUTÓW, bedzie dotąd merdał nogami aż zwali,.....:-(
 
reklama
wiecie co, a mój Szymon to NIENAWIDZI butów nosić, ma takie śliczne butki....i co z tego???????? tylko wyjmuję co jakiś czas, zakładam-on zrzuca a ja odkładam do pudełka....a za chwilkę już za małe....on ma tak od małego, ŻADNYCH BUTÓW, bedzie dotąd merdał nogami aż zwali,.....:-(

:-D Nadia tez nie lubi butów, jak jej zakładam kozaczki na rzeczy to tak ługo trzepie nózka w foteliku az je zwali, jak nie daje rady to pozbywa sie ich rekami, stopy zimne ale z butami to nawet do niej nie podchodź:confused2: Zreszta ona nie lubi sie wcale ubierac, najchetniej bawila by sie na golasa;-)
 
Do góry