reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Co do fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy to nóżki mają wygodnie tam jest taki specjalny pałąg miedzy nim sa nóżki,oglądałam tak tu w No ale kupiłam normalny który montuje się przodem Besafe izi comfort x1
 
reklama
Nie ma sily bym nie odwiedzila zakupowego:tak:
Jutro wpadne zdac relacje fotkowa i linkowa z ostatnich zakupow-allegrowych i lumpkowych,bo bede miala chwilke.
Gosia-te opaski ktore wstawilas sa super!Tez bede zamawiala taka w groszki.Martwi mnie tylko z tymi wymiarami-to one nie sa uniwersalne?Bo nie wiem jak dopasowac by byla dobra akurat na Swieta.
Wszystkie inne zakupy ktiore przedstawilyscie sa super.
A timur to ma jakos az podejrzanie tanio,mam nadzieje ze te zabawki maja atesty bo tez kilka rzeczy nabylismy,chociaz w opisach aukcji jest ze maja:tak:


Te opaski mi się nawet podobają ale nsze dziecko nie ma za dużo włosków i wyglądałoby w niej jak jajko wielkanocne i dlatego raczej nie kupię...
 
no własnie tylko że u nas w Polsce nia ma takich fotelików:eek: a jak jest dziecko wysokie to tez z takimi podgietymi wozić nie będzie, a przerwy w samochodzie nia mamy aby tam je miało..:eek:

zreszta dziewczyny żaden fotelik nie uchroni życia jeśli nei będziemy jeździć bezpiecznie. Ale to każda wie, tylko trzeba o tym pamiętac na każdym kroku, szczególnie gdy się spieszymy:-(
 
Iśku odnośnie bostona to ci napiszę na PW bo dziewczyny znają już moje perypetie z tym wózkiem. Ale widzę, że i ty żałujesz że go masz.
 
dziewczyny co do bramek to moj m sam zrobil bo my az 4potrzebowalismy narazie sa 2zalozone. Normalnie z listewek pozbijal i do sciany przymontowal a z drugiej storny jest zasuwka. Wyszlo wszytskie matreilay z 80zl, a w sklepie za 4 bramki to wole nie myslec ile bym dala:szok: wiec tak podpowiadam moze akurat... mozna tez zrobic z lozeczka drewnianego zamiast kupowac listewki jak ktos ma niepotrzebne.
P.s. ATsonia mi tez sie imie Lenka podoba jak bedzie druga tez cora to bede o to walczyc;-) chociaz mezu chce Gabrysie... a chlopczyk koniecznie Maksiu znczy Maksymilian:cool2:
To tak troche off topic ;-)
 
karolka - to musisz się zgadać z moim mężem, bo on chce Olafa :-D:-D:-D:rofl2:
juz przy Jasku walczył, ale w końcu się zgodził. a mi się Olaf nie podoba:eek:
 
reklama
faktycznie dla dziewczynek duzo rzeczy jest takich cukierkowcyh...ale coraz wiecej jest normalnych...tylko niestety jak cos jest fajne to od razu drogie-w sobote kupilismy komplecik w mothercare dla córeczki bartka kolegi
bardzo podobny do tego
Folk Tales Cord Pinny and Tights Set : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
i do kompletu była biała bluzeczka z takimi kwiatkami przy kołniezyku i rekawach...i zapłacilismy za to ponad 100 zł:eek:
ale idziamy do małej na roczek wiec i tak bysmy jakas zabawke kupowali, a to wydawało nam sie fajne



aaa i mu tez bedziemy celowac w dziewczynke :))))
i jesli sie tylko uda to na 200% bedzie Zosia, a dokładnie Zofia Magdalena
Modro piękne imię, wiem coś o tym;-)moja jest Zofia Anna (Zofia po męża babci, która zmarła w dniu poczęcia naszej małej, i zażartowaliśmy ze jak cos z tego bedzie to bedzie zośka a 3 lata sie staralismy, a Anna po mamie chrzestnej, a mojej siostrze0

A co do fotelikow to mi w dwoch sklepach mowili ze najlepszy jest romer wiec taki kupilam.Ale nie wiem czy to nie tak ze co sklep to inny fotelik polecaja.
Mi też sprzedawcy w kilku sklepach na pytanie, który fotelik najlepszy i najbezpieczniejszy wszyscy zgodnie twierdzili ze romer i taki kupiłam, po doświadczeniu z poprzednim badziewiastym (jedo berbero czy jakoś tak) teraz zainewestowałam w porządny fotelik bo jednak w tym bedzie dużo dłużej jeździła i chciałam jak najbezpieczniejszy. Mam nadzieję, że nigdy nie bede musiała się przekonywać czy to był dobry wybór
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry