reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ja też chciałam kiedyś 3 dzieci, na tą chwilę planujemy 2, a trzecie jeśli się trafi to fajnie, ale raczej po 2-gim będę się zabezpieczać :tak:
 
reklama
no wedlug tabeli Karolina powinna byc chlopcem:-D oj, ja tez chcialabym miec 2 dzieci, ale chyba musimy poczekac az Karola troche podrosnie, bo tutaj, bez zadnej pomocy byloby ciezko z dwojka malych dzieci. ale jesli bedzie szybciej niz planujemy, to tez bede bardzo szczesliwa:tak:
 
Mi tam się z tej tabeli sprawdziło :-D

ktoś pytał o nasz typ jeśli znów będzie chłopiec:
  • Tymon, Tobiasz, Max- moj typ
  • Wojtuś- męża typ
Ale byłoby całkiem fajnie Szymek i....Tymek :-)
 
Modro rymuje się :-D:-D:-D:-D
ADAM - SADAM :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja mam szczotkę z TT do butelek i jest w porządku,sama się nie rozkłada, ale i ja ją rzadko składam więc pewnie się nie wyrobiła
 
Atsonia - ja też myślę o Tymonie :) a Tobiaszka mam w rodzinie też :tak:
mordo - ja nie używam wcale szczotki - zmywarka zmywa moje butelki ;-) ale mam szczotę aventu i byłam zadowolona z używania
 
według tej tabeli Jasiek powinien być dziewczynką:cool2:

ja też mam butelki aventu, a one są szerokie na górze i myje zwykłym zmywakiem od garnków, ale oczywiście do butelek mam oddzielny zmywak - myję nim wyłącznie butelki Jasia

Iwona - mój mąz jest Aleksander;-) wiesz, jakbym miała 3 dzieci to tez bym pewnie nie planowała dalej ;-) ale w sumie to nie wiem ile będziemy mieć dzieci.. zobaczy się:-D na pewno nie jedno i raczej nie dwoje:-)
 
mój m jak wychodzilismy z porodowki, to mowil poloznym "do zobaczenia" ;-) ale ja juz wiecej nie planuje, za stara na to jestem, te dwie juz mi daja do wiwatu ;-)

buhaaahaa:-D:-D:-D wyobraziłam sobie takiego roześmianego tatuska wychodzacego i to mówiącego:-D:-D

Modro rymuje się :-D:-D:-D:-D

buhaahaa:-D:-D:-D

U nas chce trójke, ale..... na razie nie wiem kiedy drugie..w planowalam ze ma się urodzić w 2010 ale to juz jakoś koło marca musiałabym myśleć nad wykonaniem tego dzieła:-):-):-):-D:-D a chyba jednak jeszcze nie czas..:-D:-D:-D
co tu dużo mówic.. kitram się i porodu i 2 malych dzieci:-):-)
 
reklama
modro wiesz w sumie masz rację:-D:-D bo potem te wszystkie imprezy typu komunie, bierzmowania, studniówki:-D:-D:-D rok po roku??:happy::happy::happy::happy::-D:-D
a dzieci to samo szczęście;-) dziwię się ludziom tym co chca miec jedno ale wiadomo to ich wybór i wolna wola;-)
 
Do góry