reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

My poszukujemy fajnej sportowki wiekszej i glebszej ale za to lzejszej tak na typowo spacerki ten nasz chcemy na allegro wystawic a ja nawet nie wiem jaki kupic szukam na allegro i hmmm:confused: tak samo krzeselko do karmienia ktore lepsze drewniane czy te plastikowe:confused: ii hustaweczke:confused: szukam i szukam :nerd:
 
reklama
MM napisałam posta z pytaniem co to jest pchacz, ale weszłam na allegro wpisałam "pchacz" i się dowiedziałam :-D:-D:-D więc skasowałam go żeby nie .śmiecił ;-)
:-D:-D:-D no a juz myslalam ze jakies omamy mam:-D

Madzik my mamy skoczka i uwazam ze jezeli uzywa sie wszystko "bez przesady" to nie zaszkodzi:-p
A slyszeliscie ze takie cos tez jest niezdrowe:
BABY MIX - JEŹDZIDŁO JEEP - 5 KOLORÓW !!! (733955219) - Aukcje internetowe Allegro
mojej kolezance powiedzial to lekarz... przesada normalnie niedlugo to kazda zabawka bedzie niezdrowa niebezpieczna itd...:dry:
 
Moje maleństwo-hehehe nas też kiedyś straszyli ze guma "Kaczor Donald " jest rakotrórcza...bez przesady zaraz się okarze ze wszystko niezdrowe i ble!!!
 
a czemu niezdrowe, na co to ma działać na "nie"?
Ja słyszałam że niedobre są rowerki które pedały mają na przednim kole, że może to szkodzić biodrom, miednic się źle układa i ogółem dziecko źle układa swoje ciało przy takim pedałowaniu ....
 
oooo o tych rowerkach to nie wiedzialam

co do wozka to jest duzo ale ja chyba nie znalazlam takiego jak chce duzego siedziska i wmiare gleboki na trzech kolach ale nie koniecznie :confused::sorry2:
 
Gosiu ja tez zgadzam sie z dziewczynami w 100%, lepiej zainwestować w fajna lekka spacerówke, a o gondolke bedziesz martwic sie później, po co teraz ma ci zajmowac miejsce. Mi na razie odpowiada nasz x-lander ale na wiosne bede chciała jakąs mała parasolke bo wybieramy sie na wczasy albo w lutym albo w czerwcu i potrzebuje mały wózek do samolotu.
Własnie, Tanu wy niedawno byliście w Turcji, jak było na lotnisku? Mieliście wózek? i czy jego ciezar liczy sie do bagazu czy nie? Bo nasz x-lander jak mi wliczą do bagazu to wyjdzie na to ze chyba w walizce to same majtki tylko wezme aby sie zmiescic w limicie:-D;-)
MM - mi tez najbardziej podoba sie ten pchacz z chicco

ja teraz zastanawiam sie nad krzesełkiem do karmienia, podoba mi sie takie Krzesełko do karmienia BabyOno Krzesełka w 2kol. (701606807) - Aukcje internetowe Allegro
albo to które ma Sara i chyba jeszcze ktoś. Jesteście z niego zadowolone???
 
Ostatnia edycja:
:-D:-D:-D no a juz myslalam ze jakies omamy mam:-D

Madzik my mamy skoczka i uwazam ze jezeli uzywa sie wszystko "bez przesady" to nie zaszkodzi:-p
A slyszeliscie ze takie cos tez jest niezdrowe:
BABY MIX - JEŹDZIDŁO JEEP - 5 KOLORÓW !!! (733955219) - Aukcje internetowe Allegro
mojej kolezance powiedzial to lekarz... przesada normalnie niedlugo to kazda zabawka bedzie niezdrowa niebezpieczna itd...:dry:

Skoczek jest niedobry ze względu na bioderka, przy skoczku jest dużo większy nacisk na nie, niż powinien być, poza tym nie wiem czy przypadkiem nie powoduje ryzyka wywichnięcia stawu? ale to już moje przypuszczenie.
 
My poszukujemy fajnej sportowki wiekszej i glebszej ale za to lzejszej tak na typowo spacerki ten nasz chcemy na allegro wystawic a ja nawet nie wiem jaki kupic szukam na allegro i hmmm:confused: tak samo krzeselko do karmienia ktore lepsze drewniane czy te plastikowe:confused: ii hustaweczke:confused: szukam i szukam :nerd:
Truda ja ci polecam jane slaloma, jak dla mnie wózek prawie idealny, jednego mi ukradli i kupiłam drugiego tylko nowszą wersję na allegro uzywanego, ale w super stanie. To trójkołowiec (kiedys też nie chciałam) ale zmieniłam zdanie, ten wózek płynie, ma dwa rodzaje zawieszenia twarde i miękkie, duże siedzisko, rozkłada sie na płasko, duże pompowane koła, i waży ok 9 kg (producent podaje ze 8 ale podaje wage stelaża). Z tymże nowe są troche drogie, ale naprawde na allegro trafiają się perełki, ja za swój zapłaciłam 450zł, ale pewnie później odsprzedam go za tą samą cenę, bo jedank markowe wózki sie lepiej sprzedają.
Co do krzesełek to się nie wypowiem bo tez kupiłam używane baby ono za 100zł gdyby mi się nie trafiło pewnie kupiłabym w ikei antilope za 49 zł IKEA | Krzesła do jadalni | Krzesełka wysokie | ANTILOP | Krzes wys z zabezp i tyle, a hustawki nie kupuje bo Zocha nie lubi sie bujać
 
reklama
co do huśtawki fishera o której pisałam - samobujającej - huśtawka jest do 9 kg a fotelik do 18. Ja fotelik mam jeszcze 2 więc pewnie sprzedam jak Miki będzie miał więcej niż 9 kg
Miki nadal lubi huśtawkę - ona ma melodyjki, poprzyczepiane zabawki które uwielbia zrywać

ja pchacz mam taki
Fisher Price MUZYCZNY CHODZIK - JEŻDZIK + GRATIS (738107438) - Aukcje internetowe Allegro

radzę sprawdzić pchacz w realu - ten jest do kitu - jeździ tylko prosto - nie skręca:angry::baffled:

co do krzesełek - po starszym mam drewex czyli drewniane - dla naszych maluszków się nie sprawdza - siedzisko jest bardzo szerokie - potem ok roku, kiedy będzie można zrobić krzesełko i stolik to praktyczne, tyle tylko że dziecko je na wysokości twojej pupy ;-)
drugie krzesełko mam duże z tacką podobne do tego -
KRZESEŁKO DO KARMIENIA BABY ACTIVE KRZESŁO W-wa% (719665503) - Aukcje internetowe Allegro
fajne ma kółka tylko są to duże klamoty
jeśli chcesz małe i tak aby dzidzia jadła z wami to np ikea ma fajne
 
Do góry