reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Moja panna juz zasuwa w spacerowce-tzn wersji spacerowej bo nasz wozeczek rozklada sie do konca wiec jezdzimy na lezaco lub pol-lezaco
 
reklama
No własnie my mamy taki problem że małej kojarzy się wózek ze spaniem i jak nie spi to jest problem i płacze a zawsze spacerki były u nas fajna sprawą,myslę sobie jak by to było gdyby jeździła w spacerówce może jak by więcej widziała to by jej się podobało,jak jeździ w gondoli i nie spi to odsłaniam budę lubi patrzec na drzewka listki wtedy nie płacze ale z takiej pozycji leżącej w gondoli nie wiele widzi i może ona się nudzi niby mamy podnoszenie pod główką ale wtedy strasznie zjeżdża i nie jest to wygodne sma nie wiem co zrobic:baffled:
Kto jeszcze przeszedł już na spacerówkę????
 
Teraz mam taki zwykły wózek firmy wózek :-) żartuję ;) taki bezfirmowy. dostaliśmy go od sąiadki po jej córeczce.
myślałam o kupnie drugiego, żeby mieć ten na balkon, a drugi w garażu do jeżdżenia po mieście (mieszkamy w domku), bo teraz dość często noszę ten wózek na górę i na dół.
myślałam o używanym i rzeczywiście bardziej o spacerówce.... i żeby już używać

ta spacerówka, którą mamy do tego wózka nie ma szelek, żeby przypiąć dziecko, a na razie nie posadzę Jaśka nie przypiętego...

a czemu mutsy spacerówka niezbyt fajna? co w takim razie byś poleciła? na wadze wózka mi nie zalezy, chciałam,żeby miał duże koła, łatwo się prowadził i był również dobry na zimę
 
No własnie my mamy taki problem że małej kojarzy się wózek ze spaniem i jak nie spi to jest problem i płacze a zawsze spacerki były u nas fajna sprawą,myslę sobie jak by to było gdyby jeździła w spacerówce może jak by więcej widziała to by jej się podobało,jak jeździ w gondoli i nie spi to odsłaniam budę lubi patrzec na drzewka listki wtedy nie płacze ale z takiej pozycji leżącej w gondoli nie wiele widzi i może ona się nudzi niby mamy podnoszenie pod główką ale wtedy strasznie zjeżdża i nie jest to wygodne sma nie wiem co zrobic:baffled:
Kto jeszcze przeszedł już na spacerówkę????


no właśnie - dokładnie z tego powodu chcę się przesiąść na spacerówkę, żeby Jasiek mógł sobie świat oglądać, bo w gondoli mu si ę nudzi
 
Tylko uwazajcie bo odkad Juli oglada swiat z wozka to malo spi na spacerach (bywa ze wogole) tylko sie rozglada,spiewa i bawi misiami ktore dosc mocno grzechocza...(czasem po 1h boli glowa:-p):-D
Tak,spore kola wozka sprawdzaja sie zima-ja mam to juz wypraktykowane na swoim wozku bo Juli z lutego:)
 
My też juz od tygodnia kursujemy w spacerówce i tez Szymon jest przyzwyczajony do spania, ale nasza spacerówka rozkłada się zupełnie na płasko-więc z tym nie ma problemu-kładzie sie i śpi.

Ale też nie do końca jestem z niej zadowolona bo:
1. mogę jeżdzić tylko z dzieckiem ustawionym przodem do kierunku jazdy-lipa wolałabym go miec jedank na oku jeszcze przez pewien czas
2. Nie da rady jej złożyć jedną ręką, więc ostatnio prosiłam sąsiada żeby potrzymała małego-:-D był sparalizowany strachem :-D
3. przez spacerówkę zrobilo się mniej miejsca w koszyku...
 
Dominika81 wszystkie te spaceróweczki maja małe kółka zazwyczaj ale trzeba popatrzeć na alegro np no i jak ci się podoba ten mutsy i masz jakas okazje to czemu nie mi się nie podoba spacerówka i dla tego go nie kupiłam ale tobie może bedzie się podobać.Ja mam wóżek 3w1 więc nie szukam spacerówki kiedys w przyszłosci jakąs lekką parasolkę ale na teraz wózków mam pod dostatkiem :-)
 
Witajcie!
Co sądzicie o wózku IMPLAST Bolder 4. Znalazłam go w internecie, ale nie widziałam na żywo. Szukam jakiejś opinii, wielkość gondoli, ciężar wózka i jak się spisuje na polskich chodnikach. Aha i czy to prawda, że ma koszyk na rzepy i jak się wsadzi coś cięższego to sie urywa. Pozdrawiam i dzięki za każdą opowiedź.
 
ATsonia a jaki masz wózeczek,pewnie gdzies pisałas ale nie pamiętam
Ja moim tez moge jeździć tylko z dzickiem ustawionym przodem do kierunku jazdy ale chyba mi to aż tak nie przeszkadza z synem miałam przekładaną rączke ale i tak zawsze jeździł własnie do przodu :tak:
 
reklama
Ja mam raczke przekladana ale obecnie jezdzimy tak,ze Juli mam przodem do siebie.Moze jakies foty cykne na spacerze ale nie obeicuje bo mam aparat foto kolegi i...jakos dziwnie foty robi,nawet juli ma inna urode jakas:tak::-D
 
Do góry