reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no ja nad krzesełkiem jeszcze nie myślę. choc chyba już myusze zacząć pomału...;-) ale chciałabym takie z którego można tackę zdjąć i ją umyć i żeby Zuzia mogła przy nim potem rysować na przyład
 
ja po synku mam takie
drewex krzesełko do karmienia Antoś teak +gratis (660668310) - Aukcje internetowe Allegro
jest praktyczne bo synek krótko chciał jeść "na wysokości" i potem tylko w wersji niskiej rozłożonej - miał swój stolik - praktyczny do rysowania i zabaw

tylko wada dużo miejsca...., chociaż łączy 2 funkcje i w kawalerce się sprawdzał

koleżanka chwali sobie ze względu na to że zajmuje mało miejca takie
IKEA | Krzesła do jadalni | Krzesełka wysokie | ANTILOP | Krzes wys z zabezp
są w wersji białej i czerwonej
 
Kaczuszka-dziekuje za wypowiedz,jestem na etapie upatrywania (juz takiego konkretnego) krzeselka do karmienia wiec kazde info cenne.To z drewexu jest fajne bo funkcjonalne (tylko ja bym brala jasne sosna bo u mnie musi kolorem pasowac) ale jedna mama mi powiedziala ze najlepsze dla starszych dzieci-takich ktore juz same siedza pewnie,a ja nie wiem kiedy moja Juli zacznie siadac,dlatego jeslibym miala juz uzywac krzeselka to to musialoby troche poczekac.To z ikei-ja mam jakas awersje do mebli z ikei-ten sam styl prezentuje to krzeselko i takie niet,nawet cena mnie nie zacheca:tak:Nie jest latwo podjac decyzje,oj nie.
 
kurcze mnie to z ikei jakoś też nie podchodzi... a alergii nie mam na ikee. nawet pościel dla małej tam kupilismy i jest duża więc pewnie dla dwulatka też będzie dobra. od razu komplety pościelowe też kupiliśmy i dobrze bo te u nas strasznie drogie a tam kilka złotych trzeba bylo zapłacić i jestem zadowolona. prześcieradła jak na miarę szyte. wszystko dobrej jakości nic nie farbuje także z pościeli (a mam 3 komplety) jestem bardzo zadowolona. a o krzeseku jeszcze pomyslę... póki co to my nadakl w pieluchach dwójkach (jak już pisałam na innym wątku) wiec do krzesełka jeszcze daleko
 
Justyna-zgadzam sie z toba co do tych wszystkich bibelotow,poscieli,gadzetow do urzadzania domu,zabawek itp-to maja dobre jakosciowo i sama kupuje takie rzeczy.Natomiast sam styl mebli-tylko meble mam na mysli i tylko ich styl a nie jakosc-mi nie podchodzi.
 
reklama
A jak wózeczek masz teraz??? Mutsy jest fajny mi się osobiscie podoba ale w wersji głębokiej spacerówka jak dla mnie jest okropna a ty pewnie myslisz o spacerówce bo po co ci głęboki skoro zaraz dzieciaki przesiądą się do spacerówek
 
Do góry