reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Też mi się podobały wózki CasualPlay ale w spacerówce maja bardzo krótkie oparcie i jak dziecko jest większe to główka mu wystaje ponad oparcie.Wiec sobie odpuściłam ten wózek.
 
reklama
obecnie "zakochałam" się w wiśniowych wózkach - znalazłam super, ale totalnie nie znam marki i opinii o nim WÓZEK BEBETTO MURANO 8 FUNKCJI NOWOŚĆ 2008 (448715191) - Aukcje internetowe Allegro
może ktoś coś słyszał:sorry2:
Tako miałam 4 lata temu - był okropnie ciężki i wielki, mieszkałam na 3 piętrze i ze schodów go spychałam i ciągnęłam w górę bo uniesienie go było niemożliwe:no:
fajną kolorystykę mają też Focusy - SUPER WÓZEK FOCUS - kolekcja 2008-WYSYŁKA GRATIS (448619670) - Aukcje internetowe Allegro
... ale najpierw pewnie zobaczę w realu i sprawdzę ciężar!!
 
dla mnie za płytka to taka ktora ma mało miejsca pod pupke ...mialam bebe comfort i ona wlasnie dosc plytka byla....w lecie to zupelnie nie przeszkadzało bo malo ciuszkow sie dziecku zaklada...ale w zimie... gdyby nie pasy to pewnie by sie ześlizgiwal z tego wózka...fakt trzeba jechac do sklepu poogladac te wozki.......najlepiej wypozyczyc jeszcze jakies dziecko do mierzenia:tak:....
 
kaczuszka bardzo fjne te wózeczki o ktorych napisałas ja jeszcze sie nie zdecydowałam na wózek cały czas sie rozglądam i na allegro szukam co s ciekawego jeszcze znalazłam tako :-) efik1 TAKO JUMPER gondola spacerowka i fotelik sam (448153540) - Aukcje internetowe Allegro :confused:
tylko własnie nie wiem jak on na żywo wygląda trzeba jechac chyba do baby-maxa i pooglądać. ja mieszkam na 3 pietrze wiec potrzebuje zeby wozek był lekki bo jak ja go bede dzwigac a na korytarzu nie zostawie bo niestety sasiadow mam nie bardzo:no:
 
my juz mamy tylko trzy typy- quinny buzz 4 , x lander xa lub musty transporter...a prawdopodobnie kupimy dwa-mutsty i quinny a to dlatego zeby jeden był wygodny dla nas a drugi do samochodu...najpiwer raczej quinny a na jesien musty...w nim jest wieksza i wygodniejsza spacerówka ze spiworkiem co na jesien i zime sie przyda a quinny-jest taki sliczny ze sie nie moge mu oprzec....
 
reklama
Do góry