reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Maniulka, fajny, jednak kolor nie mój, ale fajny komplet razem:tak::tak:

Ja ostatnio byłam w kilku sklepach żeby kupić Gosi jakąś chusteczkę pod szyjkę i nigdzie nic nie mieli, zła byłam, bo sezon trwa a w sklepach pustki, aż dziś zaszłam do jednego i kupiłam taką chusteczkę z włóczki, ale ze sporymi dziurami, w kolorze bladego różu z połyskiem kremu, chciałam sam krem ale nie było (beret ekri zamówiłam).
I zła jeszcze jestem bo berecik zamówiłam Gosi w sobotę - od tej samej sprzedającej co ty Ivaz dla Zosi - i jeszcze nie ma, Gosia do tej pory chodzi w zimowej czapce i szaliku, bo nie mam dla niej nic innego,a nie chcę kupować w sklepie, skoro zamówiłam, może dziś przyjdzie ....
 
Maniulka, fajny, jednak kolor nie mój, ale fajny komplet razem:tak::tak:

Ja ostatnio byłam w kilku sklepach żeby kupić Gosi jakąś chusteczkę pod szyjkę i nigdzie nic nie mieli, zła byłam, bo sezon trwa a w sklepach pustki, aż dziś zaszłam do jednego i kupiłam taką chusteczkę z włóczki, ale ze sporymi dziurami, w kolorze bladego różu z połyskiem kremu, chciałam sam krem ale nie było (beret ekri zamówiłam).
I zła jeszcze jestem bo berecik zamówiłam Gosi w sobotę - od tej samej sprzedającej co ty Ivaz dla Zosi - i jeszcze nie ma, Gosia do tej pory chodzi w zimowej czapce i szaliku, bo nie mam dla niej nic innego,a nie chcę kupować w sklepie, skoro zamówiłam, może dziś przyjdzie ....

magdalenka ja zapłaciłam w poniedziałek za berecik a w środę już był, z tymże ja wszystkie paczki zamawiam na firmę bo codzień jest poczta przynoszona, a do domu to zawsze dłużej to trwa,
 
u mnie to niestety na pewno potrwa, bo mam takiego listonosza, że wszelkie wysyłki z allegro jakie mam to przynosi mi tylko awizo, że niby duży format, żebym na poczcie odebrała, a wiadomo, zanim się pójdzie, wybierze na tą pocztę to mija 1-2 dni :sorry2::sorry2:
 
Maniulka-sliczny plaszczyk,taki delikatniutki dla delikatnej dziewczynki no i cena swietna.pastele moze nie moja bajka ale ogolnie cudenko.

Ja poniewaz nadal mam przesilenie wiosenne (mimo ze wczoraj u znajomych bylo przemilo a Juli byla oczkiem w glowie),wstawiam tutaj bo nawet na zamkniety nie chce mi sie zagladac foty w plaszczyku tym zoltym z allegro czapie z lumpka za 1zl i troche.Powiem dumnie-ludzie sie ogladali a nawet przystawali jak mala dreptala co i tak humoru mi nie polepszylo.
 

Załączniki

  • plaszczyk1..JPG
    plaszczyk1..JPG
    32 KB · Wyświetleń: 36
  • plaszczyk2..JPG
    plaszczyk2..JPG
    26,4 KB · Wyświetleń: 33
  • plaszczyk3..JPG
    plaszczyk3..JPG
    36 KB · Wyświetleń: 32
  • plaszczyk4..JPG
    plaszczyk4..JPG
    26,1 KB · Wyświetleń: 33
Ślicznie Juli w tym płaszczyku wygląda :tak:

maniulka - płaszczyk w moim stylu, kolor tez mi się bardzo podoba :tak:

ivaz - moje ubranka doszły, są .... bardzo fajne :tak:
 
reklama
Do góry