reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

c.d.

ciuszki cz.3 i... ostatnia :-p
 

Załączniki

  • 21..JPG
    21..JPG
    24,9 KB · Wyświetleń: 22
  • 22..JPG
    22..JPG
    21 KB · Wyświetleń: 22
  • 23..JPG
    23..JPG
    24,9 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Sara ciuszki świetne różnorodne i kolorowe :-)
Alicja ja zdjęcia wstawiam tak:
Klikam dwukrotnie na odpowiedz na ten temat i na dole jest zarządzaj załącznikami wchodzisz tam i po prawej stronie jest dodaj plik dalej już będziesz wiedział co robić:tak:
 
Sara jakie te ciuszki są śliczne!!!!!!!!! wcale się nie dziwię że ich tyle masz!!! sama pewnie bym tyle miała jak bym miala dziewczynkę!!
Ja jak narazie stop z allegrowymi zakupami, uczestniczę w 24 aukcjach!!! i mam nadzieję że większośc z nich uda mi się wtgrać za rozsądną cenę :) dobrze że m ma osobne konto bo by zawału dostał :)
 
Jeszcze buciki-mala edycja bo ma jednak 10 par a nie 11,licytuja sie te wysokie trampki emo co pokazywalam kiedys.Bardzo podoba mi sie styl emo u dzieci.Jest taki kolorowy.Foty pokazuja ostatnie nabytki-wszystkie buciki skorzane.

Mam duzo nauki wiec do zobaczenia po weekendzie :(((
 

Załączniki

  • trapery..JPG
    trapery..JPG
    24,8 KB · Wyświetleń: 30
  • baleriny..JPG
    baleriny..JPG
    19,6 KB · Wyświetleń: 31
  • biale trzewiki..JPG
    biale trzewiki..JPG
    20,2 KB · Wyświetleń: 30
  • sandalki..JPG
    sandalki..JPG
    25 KB · Wyświetleń: 31
  • butki..JPG
    butki..JPG
    27,4 KB · Wyświetleń: 30
Saro ale kolekcja!!!, a ile sukienek, u nas to skromniutko z tego typu garderobą, ale ja małą tak rzadko w nie ubieram, na razie nie odczuwam deficytu, może jak sie zrobi już całkiem ciepło to uzupełnie, chociaz ja wole tuniki i leginsy, ale jak przyjdzie upał to sukieneczka chyba bedzie lepsza, chociaż znając mnie i zycie pewnie i tak jej włoże krótkie spodenki i koszulke.
Eve do mnie też dzisiaj przyszła paczka, ubranka ok, żadnych przykrych niespodzianek , uprane, uprasowane i pachnące. Kilka z nich lepiej się oczywiście prezentowało na zdjęciach niz w realu, ale nie są zniszczone, ani zmechacone, jestem zadowolona.
Mąż się tylko w głowę popukał jak to zobaczył:-D:-D
 
Sara, kolekcja niezła :tak: Ale ja chyba mam podobną, no cóż lubię mieć Adę w co ubierać :-D

ivaz, ja to się nawet cieszę, że niektóre są trochę gorsze (tzn nie podarte, czy zmechacone, ale np mniej mi się podobają) bo do piasku to ja mam mało ubrań, a przecież teraz to się dopiero zacznie :tak:
 
dziewczyny ja na zakupowym bo nie wiem gdzie to umieścic- dotyczy ubranek używanych..
Jak się pozbywacie zapachu z tych ubranek?
Już moczyłam ( z 5 godzin) je w pralce w zwykłym proszku a one nadal lekko śmierdza :baffled::baffled: takim tym dziwnym zapachem
zawsze piorę 1 raz w zwykłym proszku, a potem dopiero w dzieciecym..
 
reklama
Do góry