reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
a mi znajomi dali w sobote wozek po swoim ostatnim dziecku, uzywany przez 2 lata a wyglada praktycznie jak nowka juz wklejam linka, zreszta kiedys juz go pokazywalam
Nowy Wózek Mamas & Papas ORA Spacerowka (953743433) - Aukcje internetowe Allegro

Musze powiedziec ze jestem mega pozytywnie zaskoczona tym wozkiem, byłam juz z Majka 2 razy nim na spacerze- myslalam zawsze ze male kolka= wielkie podskakiwanie na kazdym kamyczku a musze przyznac ze amortyzacja i prowadzenie tego wozka w niczym nie odbiega od mojego jumpera x na wielkich pompowanych kołach! Wozek jest po porstu fantastyczny, jestem nim zachwycona, jest leciutki, zwrotny jedyna wada jaka widze na razie to brak regulacji podnozka. I w ogole to ma super pasy, nie takie zwyczajne odchodzace od wozka, tylko przyczepione na takim pasie osobnym-
Majka normalnie moze sie pochylac, krecic, obracac i nic jej nie krepuje, nie podobalo mi sie wczesniej ze nie ma barierki ale te pasy sa tak skonstruowane ze nie ma szans zeby młoda sie wyslizgnela czy wypadla, no po prostu wózio extra, i polecam chociaz na internecie to nic o tym wozku nie ma opinii, ja wiem tyle ze mamas&papas to chyba angielskie peg perego i tyle
 
wózek mi się podoba, ale nie wyobrażam sobie nieregulowanego podnóżka, bo Kuba nie lubi spać z nogami w dole :/ jak w starym wózku regulacja mi się zepsuła i było cały czas w dole to się wściekał :/
 
magdalenka-dawaj o wozkach spokojnie,ja o swoim pialam ze 3 dni:-D
Zliczylam sukienki letnie Julity i wyszla mi taka ilosc ze czesc sprzedam chyba-wybralam te "wybrakowane" w ktorych wyglada najgorzej i opchne.Chyba musze szlaban na zakupy allegrowe sobie zrobic:-p
 
Saro ja też stopuję z allegro, u mnie z sukienkami krucho, ale za to mamy dużo tunik, leginsów, rybaczek, ogrodniczek z kr nogawkami i kilka spódniczek mini i masa t-shirtów wszystko w rozm 86 na razie są z lekka przyduże te ciuszki dla Zosi, ale do lata pewnie będą ok.
Gosia swietny wózeczek, bardzo mi sie podoba, a powiedz czy budkę można naciągnąć?
To że nie ma pałąka to żadna strata, ja tez nie używam pałąka i wcale on mi do niczego nie potrzebny. Jak Zosia była mniejsza to przypinałam, ale teraz nie widzę potrzeby.

Kupiłam Zosi taki zestaw czapeczek, podliczając koszty przesyłki wychodzi 7,3zł za czapkę, więc nie jest źle http://www.allegro.pl/item959590865_next_h_m_duzy_zestaw_wiosna_lato_na_12_24_msc.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też mam b.dużo sukienek na lato i wiosnę i ciągle obiecuje sobię że nic nie kupię na allegro.Ale co ja na to poradzę że ciągle jakieś okazje się trafiają i śliczne ubranka :)
 
reklama
No wlasnie,najgorsze te okazje.Moje konto allegrowe jednak straszy iloscia transakcji "kupno",az mi wstyd ze mozna byc az taka zakupoholiczka:-DTrzeba podgonic troche "sprzedaz" chociaz nie narzekam:tak:
 
Do góry