reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ostatnia edycja:
reklama
Maniulka rzeczywiście kolorki brzydkie, a nie ma możliwości, żebyś w pl kupiła ?? chyba mieliście na święta przyjechać, tu jest spory wybór kolorków, coś byś sobie wybrała.
 
Magdalenka no właśnie nie jedziemy ale to nie problem bo kolega by mi przywiózł tylko wiesz jak to jest jak człowirk nie dotykał,nie pojeździł ten w No odpowiadał mi pod kazdym względem a te w Pl sa własnie do niego bardzo podobne tylko czy własnie takie same dlatego własnie pytam ciebie bo wiem ze macałaś je :-pno i kryteria mamy podobne.Tylko teraz własnie oglądałam megica i powiedz czy on jest tak składany jak parasolka bo chyba nie :szok::szok::szok:jej a juz myslałam ze to mój ideał
 
oli.p - bardzo dobry wybór z tym zooperem, mnie się też podoba kolor fioletowy, ale ten granatowy na dla chłopca też będzie ok. Swoją drogą ja mam wózek też w kolorze granatowym a mam dziewczynkę :tak:

HPIM4431..jpgHPIM5013..jpg


magdalenka, mój wózio też nie ma zszytej tej części o której mówisz tzn budki i oparcia, ja mam to na zatrzaski i akurat uważam że to fajnie bo latem jest fajna wentylacja, ja mam jeszcze siateczkę tam. A i kosz mam duży, mieszczę tam nawet średnie zakupy w supermarkecie :-D

ivaz, mnie się pantofelki podobają :tak:
 
Ivaz mogę ci jedynie podać adres, nigdy w tym sklepie w mińsku nie byłam, ale wystawiają różne modele zoopera na allegro więc do nich pojadę obejrzeć
TIK-TAK
ul. Warszawska 154
05-300 Mińsk Mazowieckia buciki fajniutkie

byłam w tym sklepie- co prawda nie mają za dużego wyboru bo sklepik maly ale wszystkie zoopery wam pokażą.
Za tym sklepem(jak się jedzie w strone dalej siedlec) na pierwszej ulicy w prawo jest też ŚWIAT DZIECKA. Tak kawałek trzeba przejechać, w połowie gdzieś tej ulicy.
Ten TIK TAK ma jeszce druga swoja siedzibę- tam maja większy sklep ,taki mały market. ul. siennickal c1(dawnal cobora)

a tu strona ze sklepami w Mińsku- jak już jedziecie to zróbcie pełen objazd Mińsk Mazowiecki Dziecięce artykuły - detal:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry