reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Magdalenka ja tylko wiem ze zooper cieszy się lepszą opinią niż espiro, ale najlepiej samemu sobie obejrzeć wózek, wsadzić dziecko, powozić po sklepie, a tak naprawdę i tak dopiero po jakimś czasie bedzie widać czy to dobry wybór czy nie. Wózek ma być nie tylko wygodny dla dziecka, ale również dla rodzica.
Ale fakt nie ma wózka idealnego dlatego mam dwa swietne wózki wg mnie to już prawie ideał;-):tak:
A tak na marginesie to gdzie w Mińsku jest sklep z wózkami??
Własnie udało mi się wylicytowac takie balerinki trochę nie w moim kolorze, ale jakoś to przełknę, bo potrzebuję eleganckich bucików na świeta, cena względna butki nówki, dobrej firmy więc ok
Śliczne półbuciki UK 4 wkładka ok.13,5cm NOWE (947599767) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ale sliczniochy te buciki,kolor ujdzie:tak:Zoska ma duza stope!Ja polbuty tez kupowalam 13,5 cm ale sandalki na 13 cm a kapcie po domu na 12,5 cm ma.
 
Ivaz mogę ci jedynie podać adres, nigdy w tym sklepie w mińsku nie byłam, ale wystawiają różne modele zoopera na allegro więc do nich pojadę obejrzeć
TIK-TAK
ul. Warszawska 154
05-300 Mińsk Mazowieckia buciki fajniutkie
 
Saro mysle ze beda dla niej ciut przyduże, teraz chodzi w bucikach 20, gdyby się okazało ze są dużo za duże to poczekają, trudno. Oby tylko były wysokie w podbiciu bo Zocha ma dosyć wysokie podbicie.
Ja sandałków jeszcze nie kupowałam, poczekam do lata, bo nie wiem ile jej noga urośnie.
 
Ivaz mogę ci jedynie podać adres, nigdy w tym sklepie w mińsku nie byłam, ale wystawiają różne modele zoopera na allegro więc do nich pojadę obejrzeć
TIK-TAK
ul. Warszawska 154
05-300 Mińsk Mazowieckia buciki fajniutkie

Magdalenka dobrze by było zeby mieli tez espiro, łatwiej by ci było zdecydować, dzieki za adres, tak sie tylko zastanawiałam gdzie jest sklep z wózkami w Mińsku bo nie kojarzyłam, a teraz mi się przypomniało ze jeden jest koło PKS chyba tj ul Piłsudskiego, a drugi na tej ulicy jak sie do szpitala jedzie nie pamiętam nazwy ale jakoś pułku lotnictwa czy jakoś tak
 
Ivaz-ja zaryzykowalam i kupilam 13 cm,okaze sie czy beda OK jak przyjda,powinny byc za duze by na lato byly OK.Jak beda do bani to opchne.

A nie wiem czy pamietacie ale zanim zdecydowalam sie na cybiaska to marzylam o spacerowce baby planet "snow leopard".To nadal moj typ,jak bedzie 2 dziecko (ktore to mi przepowiadacie...:-p) to chyba taki kupie.No tyle ze w ciemno bo w Polsce nie widzialam na zywo.Bylam o krok od jego kupienia:)

Baby Planet Endangered Species Snow Leopard Baby Stroller
 
Saro fajny, taki odjechany na maxa i cena przystępna
Ja to już dzieci nie bedę miała, ale moim niespełnionym marzeniem jest jednak bugaboo bee. Bee Red Miałam okazje go sobie obejrzeć i poprowadzić ten wzóczek jest po prostu bajeczny, jedyną jego wadą to cena
 
ivaz wózeczek rzeczywiście fajny, ale cena wózka i akcesoriów.. wow :-) wózek który pokazywała Sara też super i cena już lepsza ;-)
 
magdalenka bardzo dziękuje za wypowiedź w sprawie wózków a ten mój wybrany to taki Kids & Care AS Kids & Care AS wyglądaja bardzo podobnie ale jak mam wybór to też wolała bym jedna rączkę,kosz na zakupy malutki to fakt ale ja i tak na zakupy autem więc luz,z synem tez miałam taki malutki koszyk w parasolce i dokupiłam sobie siatkę i było ok:-)
Sara pamiętam ten wózeczek ładniutki:tak:
Ivaz śliczne buciki,na moją to jeszcze 20 duzo za duże innych mniejszych nie mam jeszcze minie trochę czasu zanim będa jej potrzebne,a te co mam kupiłam bo były takie ładne wiosenne balerinki własnie 20 może do tego czasu urośnie jej noga :-)a jak nie to sprzedam,a wózeczek fajny super się składa,trochę jak dla mnie dziwnie wygląda no i przedewszystkim wózek nie na śnieg więc u mnie by odpadł
 
reklama
maniulka uzytkowniczki tego wózka twierdza zgodnie, ze on lepiej jedzie po sniegu niż nie jeden w wózek z duzymi kołami, ja miałam okazję pojeżdzic nim tylko po sklepie, i muszę przyznać, że amortyzację ma super, chyba jak żadna inna spacerówka.To jest w ogóle wózek luksusowy i dopracowany w każdym calu dlatego tez i cena zaporowa.

Mi tez jakioś szczególnie duzy koszyk w wózku nie potrzebny, na Zoski bambetle ten co mam jest wystarczający, po zakupy większe jeździmy samochodem, a jakieś drobne to bez problemu sie mieszczą, akurat w moim przypadku wielkość kosza przy wyborze wózka była bez znaczenia, ja patrzyłam na wygodę dziecka i komfort prowadzenia, chciałm wózek dosyc lekkie, ale z duzym siedziskiem, zeby dziecku było wygodnie, musiał mieć dużą, naciągana budę, dobrą amortyzację i byc dobrej jakości tym się kierowałam. Pierwszy wózek kupiłam bo był wg mnie ładny i to była cała jego zaleta, drugi kupiłam porządny, poczytałam opinię uzytkowników, popytałam w sklepach i we wszystkich jakich byłam wszyscy sprzedawcy polecali maclarena, a ten spełniał moje wszystkie wymagania, a to najważniejsze.
 
Do góry