reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Zakupy,zakupy,zakupy:-D
Pocieszylyscie mnie z tymi guzikami od plaszczyka.
Troche nam przybylo-z lumpka tylko 1 czapka za 1,30 zl :sorry2: bo towar do bani-ale ta czapka super,jak nowa i idealnie pasuje do plaszczyka kolorem (zolta):tak:
Rowniez 2 czapeczki na lato z allegro (takie kapelusiki bardziej).
Oraz 2 pary bucikow-polbuty brazowe i sandalki biale.
Pochwale sie jak to wszystko przyjdzie-znajac moja poczte to za tydzien:confused:
Teraz przymierzam sie do cienkich wiosennych rajstopek z mikrofibry dla Juli.
A od tej babki co kupilam ten zestaw na lato z sukieneczkami za 17,80 dostalam az 8 gratisowych ciuszkow -wszystko markowe (early days,george,st bernard) i w b.dobrym stanie!Swietna sprzedajaca,widac robi czystki w garderobie.
To chyba tyle.
 
reklama
Sara fajny płaszczk a te guziczki to jak dla mnie nawet uroku dodają :-pmodelka cudna :-)
Eve fajne te piskownice mnie się wszystkie podobają :tak:
Magdalenka a jak u was z wózkiem??????a pamiętasz może wózeczek który mi się podobał mówiłas wtedy że w Pl sa podobne i później oglądałas je na żywo,i jak ci się on podobały.Zastanawiam sie nad nimi,jest ich kilka do wyboru tu w No ten co mi się podoba jest ciągle kolor zgniła zieleń lub czarny beeeee a ja czekam i czekam oglądałam już na stronkach zeby zamówić może ale tez nie maja innych w magazynach :baffled::baffled::baffled:

Maniulka oglądałam je na żywo, i fakt, mój pierwszy kontakt z nimi był negatywny, potem mi się spodobały. Widziałam na żywo kilka modeli które na 1 rzut oka wyglądają identycznie, ale trzeba uważać, bo sporo się różnią szczegółami. Największe szczegóły jakie mnie interesowały to czy materiał z budki dotykający siedziska (oparcia) jest zszyty czy nie (w niektórych modelach te 2 materiały nakładają się na siebie i jest dziura w razie wiatru to to niebyt fajne rozwiązanie a w niektórych wózkach to miejsce jest połączone suwaczkiem), w niektórych modelach ta sznurkowa regulacja oparcia chodzi fatalnie w niektórych bardzo sprawnie, większość tych wózków nie ma regulowanego podnóżka i głębokość tego miejsca na którym dziecko stawia stopy tez braliśmy pod uwagę (w niektórych jest bardzo głębokie w niektórych strasznie płytkie) zasadniczo we wszystkich wózkach budka skrzypi :baffled: różnie się je tez podbija, niektóre leciusieńko inne trochę ciężej, ale najłatwiej podbija się espiro magic myślę że to dlatego, że ma 1 rączkę a nie 2 rogi, bo wtedy nacisk inaczej się rozkłada (prawa fizyki ;-))
w espiro strasznie podoba mi sie waga (leciusieńki jak piórko) i malutki po złożeniu.

i już ustaliliśmy z Tomkiem, że po wypłacie kupujemy ALE namówiłam go i moją mamę też (jako kierowcę) i wiezie nas do Mińska Mazowieckiego w sobotę i będziemy oglądać zoopera waltza. Nie dam sobie spokoju dopóki nie obejrze tego wózka. :-D:-D:-D W rodzinie wszyscy się już ze mnie śmieją, ale co tam. Także, jesli zooper odpadnie (z różnych przyczyn) to bez wahania kupujemy espiro magic 4 zielony albo jagodowy :tak::tak::tak:

Maniulka a możesz mi linknąć te które oglądałaś u siebie w No
 
Ostatnia edycja:
też mi się podobał ten espiro a;e u nas odpadł już na początku, po pierwsze że przednie koła są węzej rozstawione niż tylne, co na nasze warunki miejskie odpada ( obecny nasz wózek tak ma i ba podjazach jest strasznie) a po drugie ten lilipuci kosz na zakupy, a ja muszę mieć duuuży :) żeby mi się wszystko zmieściło :) ale wszystko zależy od upodobań, każdy potrzebuje co innego :)
 
Oli mi różny rozstaw kół nie przeszkadza teraz tak mam i na podjazdach zawsze łapie się na tylnych kołach a przednie unoszę, dla mnie to żaden problem ten rozstaw kół
kosz na zakupy to tragedia, ale nie ma wózka idealnego - niestety :-D;-)
 
Magda19lenka mi ten zooper waltz dużo bardziej się podoba niż espiro.Wózki w stylu espiro nie bardzo mi się podobają.A waltz jest super.Ale to moje zdanie.
 
reklama
no to logiczne że każdemu się co innego podoba, :-)mi wizualnie bardziej się espiro podoba, ale uważam, że waltz jest praktyczniejszy ;-)
 
Do góry