reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Eve, ja bede broniła maclarena bo mnie się bardzo, ale bardzo podoba wlasnie za klasykę, jakość i ponadczasowość.
 
reklama
hejo


ja wlasnie chcialam napisac ze wkoncu wyprobowalam maclarena jak pamietacie bylam anty... musze jednak zmienic zdanie troche ma super amortyzacje mimo jakos sie nim lekko jedzie dziwne.... minus ze moj dzieciak w kombinezonie siedzac jakos tak ma malo miejsca.....
 
No nie przeciez nie bede kupowac tego fotelika ze wzgledu na rowerek, raczej chodzilo mi o to ze warto skorzystac bo ja juz byłam na niego zdecydowana:tak: A wasze opinie sa o tyle wazne ze teraz bede mogla je pokazac M ze nie mam zadnego widzimisie, tylko ze ten fotelik jest naprawde spoko- bo kilka z was go ma albo chce miec, no a ze przy okazji rowerek to...;-)
A tuatj moje ostatnie zakupy z lumpa i dosłownie sprzed paru chwil z allegro
bluzeczki MINI MODE GEORGEinne (925904110) - Aukcje internetowe Allegro
Oprocz tych ciuszkow co sa na zdjeciach kupialm jeszcze 2 inne pary spodni takich cieniutkich na 86 ale sie okazałoo ze sa dobre juz i teraz lezą juz w brudach schodzone:sorry: W ogole to w lumpach bardzo sie oplaca kupowac, dalam za wszytsko cos 15zł a kupilam jeszcze tej kuzynce Majki pare fajnych bluzek z nexta, jak nowe, przeciez to jak za darmo jest:eek:
 
fajne bluzeczki, ale najbardziej podoba mi się ta różowa bluzeczka z kwiatkami :-p te Kubusiowe wszystkie jakieś takie same :eek: :-p
 
to nasze ostatnie zakupy
http://allegro.pl/item916419524_wiosenna_coreczka_92_98_30_szt.html
W sumie to cześć rzeczy mi sie podoba czesc nie ale Nadia juz mi wyrasta z 86 i nowe były potrzebne a nic ciekawego w miare rozsadnej cenie nie bylo. Dogadalismy sie ze sprzedawca ze nie chcemy tych wszystkich rajstop i skarpet bo i tak bym tego nie uzywała, jak dla mnie sprzedawac takie cos uzywane to przesada i zapłacimy jeszcze 20zł mniej. Wieć jak za tą cenę to chyba nie jest takie złe co?;-)
 
Ostatnia edycja:
Gosiu ja niedawno kupiłam ten fotelik na necie za kwotę 275 zł i kurier gratis. Fotelik jest fgajny, więc polecam, co do rowerku to myślę, że się opłaca i gdybym teraz miała kupowac to na pewno bym się skusiła, bo to wychodzi (na podstawie tego za ile ja kupiłam), że rowerek kosztował by 50 zł a to mało :tak:
ten fotelik na 100% ma jeszcze Gabrysia i (chyba) Jaś ;-)
 
dla dziewczynek to są takie fajne te ciuszki :) a na chłopca to się trzeba dość naszukać :) a co do ubrań z lumpka, naprawdę się opłaca, czasem można trafić na prawdę świetne rzeczy, które lepiej wyglądają niż te kupione w zwykłym sklepie :)a to i tak na chwile jest. według mnie to w ogóle nie powinno się sprzedawać używanych butów, rajtek, majtek i skarpetek :)
 
no tak używane, skarpetki albo rajstopki czy inna bielizna to lekka przesada :-pakurat te rzeczy majątku nie kosztują ;-) a co do ubranek dla chłopców to naprawdę ciężko jest znaleźć coś fajnego chyba, że za kosmiczną cenę, a po co mam płacić 100zł za spodnie, które za dwa miesiące będą za małe :eek: my w sumie ubranka kupujemy nowe, ale Wasze zakupy są bardzo fajne, zwłaszcza dla dziewczynek ;-) chyba poszukam dla Kuby kurteczki na allegro, skoro Wam się tak udają zakupy używanych rzeczy może i ja coś znajdę
 
reklama
tak, Jaś tez ma taki ;)))
i chwalimy sobie.
chociaż używany był od października pewnie ze 4-5 razy:eek:
bo tak mało z nim jeździmy...
 
Do góry