reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
powiem Wam że oba mi się spodobały i faktycznie opinie są świetne i cena przystępna, tylko trzeba teraz męża przekonać :) może dziadki się dorzucą na roczek ... :)
 
Co do rzeczy z Eary Days to nie podzielam zdania, jak dla mnie sa ok. Może tylko to że wydaje mi się że maja zaniżoną rozmiarówkę.
Szym ma spodnie w rozmiarze 3-6miesiaca czyli to jest na jakies 68cm a nawet teraz sa na niego za dlugie a Szym mierzy 77cm....wydaje mi sie ze te spodnie sa na 80 alebo nawet na wiecej.
I z innymi ubrankami tez tak jest:tak:

Agniesia super zakupki-zaszalalas:tak:
Magdalenka swietna ta bluza moro,co z tego ze na teraz za duza pozniej mloda bedzie smigala:tak::-)

Dobrze, że madzik nie widzi tego zoopera bo by znów marudziła że żałuje że go nie kupiła. oli_p - to bardzo fajny wózeczkek, opinie sa o nim świetne, napewno warto go kupić :tak:
Moze juz jej przeszlo:tak:;-)

Ja tez kompletuje po woli garderobe na wiosne/lato :tak:
Spodni mam duzo,bluzeczek i kilka bluz,mam juz spodenki i jakies koszulki ale jeszcze musze dokupic....

Dzis mlodemu kupilam "przybory" do piaskownicy-byly w promocji;-):tak:
 
a ja byłam w netto :-p i widziałam cudne obrazki Kubusia Puchatka i przyjaciół, jeden kosztuje 13zł a na każdym jest jedna postać, nie oglądałam jakie są postacie, ale postanowiłam, że kupie mu każdą postać jaka będzie po jednym egzemplarzu, zedrzemy tapetę (w misiaki, prezent od dziadka :-p nie jako było ją od razu zdzierać :-)) i mam jeszcze takie płaskie ozdoby przyklejane do ściany np. auto, samolot, wyglądają jak lusterko, nakupiłam mu w anglii za 1funta :-p więc w wakacje będzie remont :-p
 
Wpadam na zakupowy bo to moj ulubiony watek:tak:

Calkiem OK ten zooper,zdecydowanie lepszy od innych wozeczkow ktore tu ostatnio wklejalyscie-moim zdaniem:tak:W skali od 1 do 6 u mnie na 4+(to dobra nota).A cene to ma baaaardzo rozsadna:tak:I lepszy ten drugi link z zooperem niz ten pierwszy zdecydowanie.Ja sie ciesze ze juz mam zakup wozka z glowy (chodze z nim dumna i zadowolona) ale chetnie podczytuje i co ciekawsze modele wysylam przyjaciolce w linkach:-DAha,moja kumpela z ktora sie ostatnio widzialam ma coneco ale nie wiem jaki bo sie nie znam,widzialam tylko nadruk "coneco"-taki sobie.

Co do butkow ortopedycznych-w 100% sie zgadzam ze one sa potrzebne tylko jezeli cos jest nie tak ze stopkami wg ortopedy!Bez sensu nosic ortopedyczne buciki jak wszystko jest OK,a do tego one sa takie hmm niezaladne i mnie osobiscie zle sie kojarza:no:Na "zas" bez sensu je nosic,wyatrcza dobr buciki dzieciowego producenta.

Iwonko-sukieneczki kupilam na allegro za smieszna kwote 23 zl juz wraz z wysylka.Nicka sprzedawcy wyslalam Ci na priva:)

agniesiaa,olip.p,magdalenka-swietne zakupy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
chyba będzie ten zooper ale musimy go sobie oglądnąć, m powiedział że jak już koniecznie go muszę mieć to kupimy :-D
 
oli.p-swietnie,moj m.tak samo gadal:tak:Grunt to zadowolenie a jak jestes zadowolona to sie nie ma co zastanawiac,zreszta calkiem fajny ten zooper wiec sie nie dziwie:tak:
 
Przed chwilą obserwowałam na niemieckim ebay-u nowego concorda fusiona i sprzedał sie za 180 euro to jest ok 720 zł a u nas na allegro jest za 1500zł.Trochę go licytowałam bo stwierdziłam że jak kupię tanio to sprzedam drożej na allegro ale przy 165 euro sobie odpuściłam.
 
reklama
Do góry