reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
jeśli chcesz taki fotelik, to czemu nie miałabyś skorzystać z okazji i dostać coś gratis, bylebyś nie kupowała fotelika dla rowerku :-p mój Kuba ma podobny rowerek, tylko nie mamy budki, a ma jakieś tam inne bajery, grające i ruszające się, nie wiem ile na nim pojeździ, ale na początek jest fajny bo ma podstawki na nóżki i poręcz, a co do fotelika to na razie się jeszcze nie zdecydowałam jaki, ale na 100% od 9-36kg
 
patrzcie jaka fajna oferte znalazlam, wlasnie mam kupowac fotelik i jestem zdecydowana na ten coneco zenith i rowerek dokladja gratis :szok:
CONECO ZENITH SEA 6 KOLORÓW+TRÓJKOŁOWIEC GRATIS (919001357) - Aukcje internetowe Allegro
Co prawda najpiekniejszy on nie jest(a wlasciwie to wies gra i spiewa:-D) ale ja juz wiem ze Majka akrat rowerka nie dostanie na roczek, a fajnie zeby miala taki jakis zwykly na poczatek... jak myslicie?
o ile sie nie myle to magdalenka chyba ma taki fotelik,ale pewnosci nie mam....jak dla mnie moze byc no i gratis fajny:tak:;-)
 
hej dziewczyny:-)
czy ktoras ma lub ma zamiar kupic fotelik na rower?nieldugo wiosna lato dla nas bedzie najlepsze wyjscie kupic cos takiego,wiec jesli ktoras ma juz doswiadczenie to prosze o rady czym sie kierowac i wogule wszytsko na ten temat mnie interesuje.
 
Gosia ja też mam zamiar kupić ten fotelik ale rowerek już mamy więc nie skorzystamy z tej oferty :) a co do siodełek n a rower, my mamy zamiar taki kupić i jak kupowaliśmy rowery 3 lata temu w decathlonie to właśnie tak z ciekawości oglądaliśmy te siedzenia. z tego co pamiętam to najlepiej jest jechać z rowerem i dzieckiem, żeby dobrze dopasować i do roweru i do dziecka, najważniejsze że jak posadzisz dziecko, jego główka miała oparcie, nie może tak sobie dyndać :) no i oczywiście pasy i dobre mocowanie do roweru, zresztą jak foteliki samochodowe muszą mieć jakieś atesty ale to może w googlach coś znajdziesz :)
 
Gosia-jezeli jestes pewna ze chcesz ten fotelik (ja tez taki mam i jestem zadowolona) to bym brala a rowerek potraktowala jako mily gratis:tak:Bo jezeli u innego sprzedawcy za podobna cene masz miec tylko fotelik to opewnie ze lepiej wziac z rowerkiem,najwyzej jak sie okaze kiepski to wymienisz kiedys n lepszy rowerek,albo ten sprzedasz.Ja kupilam fotelik w sklepie bo...niektore dziewczyny tu pisaly ze on "lata" (ah ta sila sugestii;-)) i balam si przez net.Ale w sumie ciesze sie bo moglismy sobie go zamontowac przed zakupem,nic nie lata (to pewnie zalezy od auta tez),fajny jest:tak:

Wozek tez w sklepie-moglidmy sobie nim pojedzic na placu przed sklepem,wieloma jezdzilam:)No i radze z wozkami ustalic mozliwosc zwrotu-wtedy mozna kupic i w razie czego zwrocic.

spadam do garow,dzis robie kluski leniwe z cynamonem-oczywiscie nie dla psa kielbasa-bo ja na diecie wiec tylko mezus zje a ja co najwyzej ze 3 kluski.A jutro odwiedzam przyjaciolke i z uwagi na moja (i jej) diete mamy siedziec przy koktailu bananowym i owocach;)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobrze, że madzik nie widzi tego zoopera bo by znów marudziła że żałuje że go nie kupiła. oli_p - to bardzo fajny wózeczkek, opinie sa o nim świetne, napewno warto go kupić :tak:


hehe a właśnie że widzę:-D:-D:-D:-D tak tak wiem marudze:-p
zastanawiam się czy nie opchnąć na wiosnę i nie kupić tańszego zoopera;-)

przy okazji znalazłąm takie aukcje jakby ktoś chciał maclarena
http://allegro.pl/item931087767_maclaren_xlr_z_fotelikiem_recaro_rozowo_brazowy.html
http://allegro.pl/item931121901_maclaren_xlr_zielono_brazowy_jak_nowy.html
 
Ostatnia edycja:
ja bym w wozkach polecala tez patrzec jak sie klada do spania-mimo ze julit chodzi to czasem lubi drzemke uciac.
 
reklama
madzik, oooosz ty :tak: Jak mówi powiedzenie, czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, miałam na myśli, że będziesz znów żałować jak tego zoopera zobaczysz :-D
Jak dla mnie o 1000 razy lepszy niż maclaren z wyglądu :tak:
 
Do góry