reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

na śnieg z takimi kołami nie da rady, jak będzie dużo śniegu to będę wyciągać duży wózek, bo jest terenowo wyczynowy w każdych warunkach sobie radzi :-D
 
reklama
ten Espiro też mi się całkiem fajny wydał dziś w sklepie, aż z ciekawości go sobie obejżałam (wersje z łamaną raczką). Ma całkiem spore (głębokie i szerokie) siedzenie, materiał ok, tylko koszyk mały i trudno do niego się dostać. Mnie denerwują płytkie siedzika, ostatnio np widziałam wersję spacerową bodajże Roana marity gdzie dzieckosiedziało na podnóżku. To tak jakby dziecko siedziało przed wózkiem. A niby taka fajoskie wózki... Nie wiem jak to z podnóżkiem regulowanym, bo espiro i inne tego typu nie mają. Nie wiem czy to w funkcjonowaniu aż takie uziążliwe. ivaz a slalom chyba też nie ma - prawda??
 
Eve skoro oglądałaś z łamana rączką espiro, to znaczy że to był stary model, w nowym z 2010 roku jest już regulowany podnóżek:tak::tak:
a ten kosz to taki liliputek :sorry::sorry:
 
magdalenka, ja byłam na zakupach "jedzeniowych" i zanim doszłam do marketu zobaczyłam ten wózek i tylko chwilkę go miałam w ręce. Poogladac wózek pojechałabym do do sklepu strikte "wózkowego" :-)
Ale ja ten z 2010 ma regulowany podnóżek to tym lepiej :-)
 
mam pytanie co do dobrych butów do chodzenia, bo mamy nowe oryginalne adidasa i nike, ale żadne z nich nie mają profilowanej wkładki, a to chyba źle (?), ale wkładkę podobno można dorobić. Chciałabym się dowiedzieć z jakiej firmy są dobre butki do chodzenia, takie żeby były profilowane i miały odpowiednią podeszwę itd. ?
 
my też mamy orginalne adidaski i zimowe buciki już nie pamietam jakiej firmy i też nie mają wkładki, gdzieś mi się obiło że dzieciom do 3 roku nie potrzeba takich wkladek, ale tego nie jestem pewna
 
reklama
Do góry