reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
ja dzisiaj wygralam pchacz Vtech za 71 zeta najnowszy jestem w szoku... ;-) ale fajnie
tesciowa sponsoruje :o/

a ja sie chce wybrac do TK Maxx-był ktos w tym sklepie? rekalmuja sie ze maja znane marki 60% taniej-w poznaniu w malcie otworzyli i jeszcze nie byłam

a

nie wiem czy ja dobrze kojarze , ale bylam w takim sklepie w Londynie sa tam same markowe ubrania z najwyzszej polki za mala kase....kupilam tam kurtke , z 200 funtow przeceniona byla na 39.....szok

kurde ze tez nie ma nigdzie kolo Warszawy takiego sklepu :-(



ewelcia kurcze ale super te bluzy szczegolnie ta z zielonym...., ze tez moja szwagierka nie chodzi po lumpach w Londynie....mam kolezanke w Irlandii ona tez super rzeczy znajduje...ech...sama poszla bym na lowy, dawn nie bylam.....ale z mlodym boje sie isc kichaja kaszla ludziska....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
myfa a mozesz wstawic linka do tego pchacza?
A swoja droga to super ze tesciowa funduje;-)

Tutaj sa te sklepy Tk - Maxx ale nie ma go w tym miasteczku do ktorego mam najblizej sa w wiekszych miastach ale rzeczy ogolnie sa drogie....jak sa jakies promocje to mozna cos tanio kupic
 
reklama
Do góry