reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Myfka-masz dobre rady.Popieram ze najlepiej sprzedaja sie zestawy ciuszkow i najlepiej schodza te na lalkach.Chcialam kiedys kupic taka lalke ale zrezygnowalam bo ciuszki po Julitce czy z lumpka to moze 10% tego co sprzedaje ogolem.Aktualnie np."wietrze" swoje szafy:-DAha i nie pozycjonuje w wersji platnej za 12 zeta bo i tak bez tego zawsze za ktorym razem te zestawy zejda.

Dziewczyny BEZ JAJ:-D-te "porady allegrowe" to tylko moje przemyslenia + sugestie brata,nic takiego:-D
 
reklama
to ja napiszę na ogólnym to co napisałam Sarze na priwie (chyba się nie obrazisz :-D), że gdyby na allegro zaczęła sprzedać ten swój "allegrowy poradnik" to też by zszedł jak świeże bułeczki :-D:-D:-D
 
Ja wiem tylko jedno jak widze ciuszki na aukcjach pogniecione i niepoprasowane to nie kupię, bo to nieestetycznie wygląda, sama też jak wystawiam aukcję to ciuszki są zawsze uprasowane i nie wystawiam zniszczonych, zazwyczaj są to ubranka w stanie bdb bez widocznych śladów użytkowania w sumie wyglądają jak nówki bo Zośka miała na sobie raz lub z nieweilkimi śladami użytkowania, bez dziur, plam, zmechceń itp. A najlepiej schodzą ubranka firmowe w stanie bdb. Zauważyłam też ze lepiej idą kompleciki małe tj np spodenki i do tego dobrana bluzeczka, niż duże paczki i pojedyncze sztuki. Przynajmniej u mnie tak jest
 
ivaz - prawda! a jak jeszcze ubranka są byle jak sfotografowane i źle widać i np na jakimś krześle położone to aż mi się śmiać chce :-)
 
dzięki Ivaz - n pewno zajrzymy...
a mu z pchacza nie skorzystamy chyba:);-) wydaje mi się że już nie będzie potrzebny. w razie czego kupimy majłej wózek dla lalek - będzie jak pchacz a dłużej posuży:tak:
 
reklama
Do góry