reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
dziewczyny a co sądzicie o tym pchaczu/jeździku FISHER PRICE CHODZIK JEZDZIK PCHACZ Z PIŁECZKAMI (826590170) - Aukcje internetowe Allegro
w sumie taki tylko pchacz jest na krótko, bo jak dziecko nauczy sie juz chodzic samodzielnie to nie bedzie chciało juz prowadzać pchacza, a z tego pchacza (z linka) mozna zrobić jeździk i na dłużej posłuży.
Pamiętam mój Oskar wstał na nogi jak skończył 8 m-cy a w 11 już chodził, na roczek śmigał juz biegiem i nic juz po takim pchaczu, a na jeździku jeździł ok. 3 lat.
Co myślicie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Isku-niezle:-D
Ivaz-ja nieraz juz hulalam na nocnych wyprzedazach ale w poszukiwaniu...ciuchow dla siebie:-DJezdzik fajny:tak:
Kaczuszka-wyslane.

W lumpku kupilam dzis Julitce tylko 2 spodniczki a tak to kilka rzeczy na handelek.Mam aktualnie wystawionych 41 aukcji a jeszcze 7 chce dzis wystawic (z tego lumpka m.in.).Musze zrobic sobie krotka przerwe na BB bo w chalupie bajzel,mam dzis korki i jeszcze pod wieczor przychodzi przyjaciolka sie pozwierzac.Normalnie bym odmowila wizyte bo nie mam czasu ale wiem ze ma problemy wiec...A czasu dla siebie brak:/

No i najwazniejsze:

DOSZEDL PCHACZ!!!jEST SWIETNY:tak:Chyba jedna wuystawie pozytywa sprzedawcy,ale zaznacze ze dluga wysylka jak na kuriera za 38 zeta!
 
Magdalenka ale zakup :-)
modroklejka chusteczki rewelacyjnie tanio:tak:
Sara27 fakt 38zł i czekanie prawie tydzień to przesada a jak Juli na pchacz???
Ivaz ja już dawno pisałam że jak dla mnie jeździk lepszy niż pchacz na dłużej na pewno
Iwona oby wszystko się sprzedało za dobre pieniądze:tak:
 
Sara jak Juli zareagowala na pchacza???a swoja droga to strasznie dlugo szedl:eek:.
Magdalenka super ze tak tanio nakupilas ubranek!!!
Mi kolezanka ostatnio kupila 3 bluzy dla Szympona i jeden taki pulowerek,jak bede miala chwile to strzele fotki.
2 bluzy nowe z metkami;-) placila 2e za sztuke:-) a za pulowerek 50centow:-)
 
reklama
iwaz-wiem że ludzie boją się kupować używane foteliki ale od wczoram mam 3 obserwujących a cenę dałam od 180zł, zobaczymy może się sprzeda.Do fotelika dodałam super śpiworek i zawieszaną zabawkę.
 
Do góry