reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

oki,podaje co mi sie wyszukalo na allegro-widze ze maja wziecie,taki link ogolny:

Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

PS.Poczytalam troche na tych aukcjach i mnie wychodzi ze to cos co chroni przed zimnem i jest alternatywa dla kombinezonu z ktorego dzidzia szybko wyrasta- i to by sie zgadzalo z ta sasiadka bo ona dlugo miala bobasa w "czyms takim".Zastosowanie to chyba wedlug uznania,do wozkow,do fotelikow, w reke do noszenia hehe;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja tez takie cos ogladałam...ale doszłam do wniosku ze to chyba bardziej do spacerówki pasuje...no bo nie za bardzo mozna to wpiąc do fotelika samochodowego chyba...a do gondolki to chyba nie bedzie koneczne bo wiekszosc gondolek ma takie nakrycia...przynajmniej mi sie tak do tej pory wydawało
 
my wczoraj w Kidde w Pestce kupilismy wanienke-w sumie poszlismy po prezent dla malucha na chrzciny na niedziele a kupilismy dla naszego synka sporo rzeczy....sliczna wanienke-wszedzie sa takie pastelowe a my kupilismy taka zywozioelona a na dodatek przezroczysta....dla mnie bomba...otem wkleje zdjecie
modroklejka, może taka? to moja córcia w grudniu 2006 ;-)
 
Co do kombinezonow na luty ,marzec-ja mam bialy dwuczesciowy grubsze spodenki na szelkach i do tego taka mini mini kurteczka mysle ze na wiosne w sam raz;-),u nas w marcu to juz cieplo jest.typowego kombinezonu nie kupuje bo u nas typowej zimy nie ma,nawet glebokie wozki sie nie sprawdzaja,przewaznie widze wozki typu travel system ,spacerowka z nakladanym nosidelkiem.W takim tez wozku wychowalam Vanesse,nie planowalam drugiego dziecka wiec Xavierek bedzie mial nowy ,bo w spacerowego Quinny niemowlaka nie wsadze.
 
dziewczyny nie wiem czy o tym pisałyście ale co sadzicie o kołyskach??

SOSNOWA KOŁYSKA MATERACYK POŚCIEL DARLAND (480005847) - Aukcje internetowe Allegro

Planujemy w niedługim odstępie 2 dzieci wiec dla jednego będzie potrzebne i tak dla starszego będzie potrzebne łóżeczko, a dla młodszego właśnie mysleliśmy o kołysce (to takie plany przyszłosciowe).
Tzn obecnei kupilibyśmy kołyske a potem jakby było już drugie to wtedy dokupili lózeczko...
Miała któraś z Was kołyske posiada?? w sypialni mamy gdzie ustawić... mamy duże łoże małzeńskie 180*200 ale nie chce dzidziusią przyzwyczajać do spania razem z nami, bo boję się ze sie nie oduczy jak u mojego brata( 2 letni chłopak a od urodzenia śpi z rodzicami )
 
Madzik ladniutka ale wg mnie na za krotko przydatna,no chyba ze planujesz 2 dzieci po sobie (ale wiesz,czasem plany sa odwrotnie niz sie chce).A sam system bujania,no nie wiem,chyba bym miala obawy ze jak sie dzidzius przyzwyczai do bujania to potem nie bedzie chcial przestac plakac bez bujania,a bujaj takiego "kloca" potem na rekach;)))

Ja tam zauroczona nadal spiworkami,udalo mi sie znalezc podobny do tego co miala ta sasiadka,co myslalam ze to ubranko.Mimo ze cena bardzo mi pasuje,to dopiero ze styczniowa wyplata bede sobie mogla na taki zakup pozwolic:baffled:

KOMBINEZON-ŚPIWOREK (56,62,68,74,80) - LB (9222) (480208440) - Aukcje internetowe Allegro

Ten tez ladny ale drogawy no i ten wszechobecny roz...ja chce inny kolor! :dry:

NOWOŚĆ Coccobello śpiworek zimowy 68 WYPRZEDAŻ (482879403) - Aukcje internetowe Allegro

Śpiworek kombinezon Coccobello Inspektor Oko W-wa (486377416) - Aukcje internetowe Allegro


Przepraszam ze tyle linkow ale jakos mnie zauroczyly te spiworki;)))

PS.Hehe,jednak wyczailam tez sporo uzywanych fajnyh sztuk za grosze,jak jakis zakupie to wkleje:)))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja myślę o takiej sukience na ślub mojej siostry - co sądzicie?
 

Załączniki

  • 482322371.jpg
    482322371.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 36
Do góry