reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
M*R*, ale zaszalałaś, ale chyba te wszystkie 15 sztuk nie jest w najmniejszym rozmiarze, bo kiedy Twój synek zdąży to założyć ?? :-)
 
hehe MR niezle.....magda19lenka...spoko....kupi jeszcze 15 i bedzie na pare dni bez prania....swoja droga....mojemu synkowi tak sie ulewalo przez pierwsze miesiace...ze nieraz i 4 razy dziennie go przebieralam,nie mowiac juz o tym ze clopcy to maja zdolnosc sikania poza pampersa....wiec 15 koszulek to wbrew pozorom nie tak wiele....:):)
 
no wy mnie nie straszcie, ja myślałam, że kupie 5 i starczy :-D:-D
Kurdę, jutro się dowiem czy chłopak czy dziewczynka to się okaże jak będzie sikać. :-D:-D
 
Nika81 nie martw sie,na allegro mozna kupic cale komplety ubranek (wprawdzie uzywanych ale wg mnie nic w tym zlego) za nieduze pieniadze.Jak juz tylko bedziesz znala plec to spokojnie mozesz kupic,albo kupowac juz teraz kolory neutralne.Za kwote 80-100 zl da sie kupic srednio po 50 sztuk najrozniejszych ubranek.Jak jakies nabede to porobie fotki i wstawie,chce miec cokolwiek do konca listopada,tak zeby oczy nacieszyc:-) O reszte poprosze Swiatecznego Mikolaja:tak:Co do ilosci to moze sie nie znam jako niedoswiadczona ale myslalam ze po 5 sztuk pajacow,spiochow,kaftanikow itp to starczy ;)
 
tylko szkoda ze w tej chwili mało co się opłaca z tych kompeltów kupować:(( bardzo dużo kompletów zawieraz ciepłe kombinezony w rozmiarze 56-62:( przynajmniej 2 są takie w tych zestawach chyba z takimi zakupami trzeba się wstrzymac do lutego a do tej pory pewnie same nazbieramy już te ciuszki albo fajne spodenki mocno ocieplane czy swetry typowo zimowe a szkoda wywalać te rzeczy bo przydać się mogą zimowym mamą...
 
Laila06 ja też przeglądałam te komplety i doszłam do wniosku że poczekam tak jak mówisz na co mi zimowe ciuchy a w czym będą chodzić na wiosnę te nasze szkraby :-) Moim szczęsciem jest to że sporo ciuchów będzie zdobycznych dzisiaj przywiozłam pierwszą turę własnie namaczam, piorę,gotuje następną mam u przyjaciółki nie chciała żebym trzymała je w domu więc je trzymała u siebie ale doszłysmy do wniosku że już pora.Jak juz wszystko bedzie gotowe to posprawdzam czego mi brak i dokupie a tak narazie daje sobie spokój bo co ja później zrobie z taka iloscią :tak:
Szczeże to ja miałm więcej niż po 5 szt jakos tak się nazbierało i chyba dobrze bo ulewanie się,jakies przecieki z pieluchy czasami i pare razy dziennie trzeba było przebierac :tak:
 
moga byc uzywane jak sa w dobrym stanie to moga być napewno duzo tańsze od nowych wiem, że są tez takie aukcje gdzie wysyłają nawet za cene samej wysyłki nie pałci si eubranka poprostu się pozbywają. Ja bym chetnie cos takiego kupila :) Sara na pocątek sam pewnie tak czyli na 1 dni w tym szpital. Potem to juz co raz większe :) nie ma sensu tez kupowac po 50 szt tego samego reozmiaru bo dzieci b szybko rosną i moga nie zdąrzyć czegoś założc :))
 
Ostatnia edycja:
Na start faktycznie warto chyba mieć gdzieś po 5-7 sztuk z każdego rodzaju. Potem proponuję dokupić na bieżąco. Mi się jakoś tak dziwnie układało, że dopiero jak dzieci było na świecie, to okazywało się czego one tak naprawdę potrzebują. Ewka nic nie brudziła - nie ulewała i rzadko przesikiwała pieluszkę. Okazało się, że brakuje mi śpioszków welurowych, bo w tym najlepiej się czuła. Karolek za to jako wcześniak był niedogrzany i musiałam mu dokupić cieplutkie pajace w najmniejszych rozmiarach i bieliźniane pod spód dla wcześniaków. Do tego tak mi się pozmieniało, że to co uważałam za rewelacyjne z pierwszym dzieckiem wydawało mi się mało przydatne z drugim. A na zakupy nawet przy dwu, trzytygodniowym dziecku można wypaść na moment do dobrze zaopatrzonej hurtowni, o ile ma się taką w pobliżu.
 
reklama
Tanu - koszulka mnie zauroczyła :-) Śliczna, delikatna i seksowna. No, no :-)
Większość koszul faktycznie wygląda jak z babcinej szafy. Pewnie dlatego wzdryga mnie na samą myśl o koszuli po porodzie...
 
Do góry