reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

magdalenka wózek planuje kupić w grudniu lub styczniu to napewno wszystkiego się wypytam :cool2::surprised::huh: i co do ceny mam nadzieję że nie przekroczy 1200zł z fotelikiem teraz kosztuje bez fotelika niecałe 900zł no to chyba większej podwyżki nie będzie :confused:chyba że to będzie całkiem nowy model wózka to napewno będzie bardzo drogi :sorry2: zobaczymy jak pojade kupować ...:happy2:

a do tego teraz nie możesz dokupić fotelika i podpiąć do wózka?
 
reklama
ja jak do tej pory śpię w swoich starych piżamach, i gumki jakoś specjalnie nie uciskają mi brzucha, a do porodu i do szpitala to chyba będzie masakra jak będę musiała wziąć jakąś koszulę, i to jeszcze rozpinaną na tyle, żeby była do karmienia dobra .... :baffled: masakra, nienawidzę koszul ..... :baffled:

Modroklejka ta koszula fajnie wygląda MUZZY SŁODKA KOSZULKA IDEALNA DLA KARMIĄCEJ XL (481542398) - Aukcje internetowe Allegro nie wygląda tak okropnie jak to niektóre koszule-worki, przeznaczone dla ciężarnych, lub karmiących
 
no wiec własnie...wyszłam z załozenia ze skoro i tak bede czuc sie fatalnie po porodzie to nie mam powodów zeby sie katowac tym ze zle wygladam...
 
ja na razie nie mam problemu - mieszczę się spokojnie w piżamy które mam
na karmienie mam z poprzedniej ciąży koszule nocne rozpinane z przodu
 
ja już od jakiegoś czasu śpię w bokserkach męża:) i do tego koszulke a od roku nie mam żadnej piżamy tylko włąsnie bokserki
 
Mordoklejko, dziękuję. Ta piżamka naprawdę wygląda na szeroką w pasie. Patrzyłam na wymiary właśnie zakładanych tak jak Twoja koszula od tego samego dostawcy, ale one w pasie nie były szerokie. Może po porodzie brzuszek szybko mi się skurczy, ale na razie szukam piżamki dwa w jednym (na teraz i do karmienia).
Koszul również nie cierpię! Mam od ostatniego porodu dwie w szafie. Do szpitala je wezmę, ale później mam nadzieję wrócić znowu do piżamek.
 
ola ja tak jak ty nie mam problemu z piżamą śpie jeszcze w tych z przed ciąży :tak:spodenki zakładam pod brzuszek tylko fakt jest taki że koszylka troche za krótka się zrobiła przez rosnący brzuszek :-);-) a do szpitala to kupię sobie ze dwie koszule takie specjalne do karmienia chociaż wolałabym piżamkę :sorry2: narazie to kupiłam sobie szlafroczek do szpitala różowy z kapturkiem z polaru taki do kolanka trafiłam na fajną promocję była likwidacja sklepu i kupiłam go za pół ceny :-D:happy2::tak: a o koszuli do szpitala już nie pomyślałam :sorry2::baffled:

 
reklama
Martwię się właśnie szpitalem, a dokładnie tym, że znowu mogę się znaleźć na patologii. Wówczas wolałabym ładną ciążową piżamkę, a nie moje rozciągnięte na brzuszku dotychczasowe piżamki.
Szlafroczek już kupiłam - MIĘCIUTKI SZLAFROK ELIZA DłUGI Z KOŁNIERZEM XL (486000077) - Aukcje internetowe Allegro
Miły, mięciutki. Nawet babeczka uszyła mi w brzuszku o jeden rozmiar większy. Wyglądam w nim jednak jak w namiocie. Wyszedł duuuuży ;-)
 
Do góry