reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

fajny ten szlafroczek...tylko z tego co pamietam to na oddziałach poloznuczych jest dosc ciepło...i chyba wolałabym cienszy i krótki-zeby mi sie nic nie majtało miedzy nogami
 
reklama
dziweczyny podpytajcie dobrze bo moze sa jakies adaptery uniwersalne...chyba ze chcecie fotelik mikado...bo jesli maxi cosi to wydaje mi sie ze powinny byc
 
ja nie wiem jeszcze co ale cos musze kupić hmmm jedną i tak się wyzuci przeciez porodową byc moze druga tez jak by sie ubrudzila w domu mam swoje i potem bede chodzić we własnych takich jakie mam
 
ja o szlafroku, koszuli do szpitala to pewnie dopiero w styczniu/lutym pomyślę, jak będę torbę do szpitala pakować, wcześniej nie ma co :-)
 
dziweczyny podpytajcie dobrze bo moze sa jakies adaptery uniwersalne...chyba ze chcecie fotelik mikado...bo jesli maxi cosi to wydaje mi sie ze powinny byc

do "mojego" wózka - Mikado pasują również Maxi Cosi itp, ale muszę dokupić adapter, dlatego mordoklejka ma rację, może i w Twoim wypadku adapter zda egzamin
 
Dziewczyny, ale po co ona ma teraz szukać i kombinować, jak od nowego roku wchodzi oferta tego wózka właśnie z fotelikiem. Wystarczy poczekać i wszystko będzie gotowe "jak na dłoni". :-)
 
Zrobilam dzis drobne zakupki typu wielkie majty ciazowe takie juz na 9 m-c,1 stanik do karmienia (odpinane klapki z przodu) 80 D, rozowe podkolanowo-getry do swojej rozowej koszulki nocnej itp.Zadna z tych rzeczy nie jest jednak na tyle ciekawa by to fotografowac,zwlaszcza te majty hahaha:-D
 
hehe :) nie tylko Ty jedna musisz takie miec :) trzeba myślec pomału o większych wydatkach nie tylko na dzidzie ale i na siebie:)
A ja się właśnie dowiedzialam że osoba ktora miała dac nam ubranka nie da nam ich :( takze wszystko od a do z bede musiała kupować a jak wiecie jestem spłukana wszystko bedzie na głowie mojego M :( eghhhh
 
reklama
Do góry