reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

no ja już mówiłam, że z opisu na necie Mikado Boston mi się podoba, kosztuje 1200 zł, a czy go kupie, to muszę pomacać i pooglądać na żywo, ale jeśli z jakichś względów on odpadnie to będę miała problem, bo jak na razie nie mam żadnej alternatywy :crazy:
maxymalnie na wózek postanowiłam 1500 wydać, więc tak czy siak ten mura odpada w przedbiegach, szkoda :-( niby Tomka rodzice wspominali, że w razie czego do wózka nam dołożą, ale trochę mi szkoda 2.5 tyś na wózek ..... :zawstydzona/y:

ja jak już pisałam kupuję na 100 % Mikado Boston, z dziewczynami z pracy od razu bierzemy 4 szt :)
nam wszystkim bardzo przypadł do gustu :)

a ten muru też fajny, ale trochę niestety drogi. Jakbym się nie liczyła z kasą to bym Teutonię kupiła, ale wolę tą różnicę na co innego wydać
:)
 
reklama
Avanti słyszałam, że po nowym roku ma wejść atlantic w wersji 3w1 z fotelikiem, nie wiem dokładnie jaka cena, na pewno wyższa :happy2:
 
czytam i widze ze dyskusja na temat łóżeczek :happy: ja jeszcze tak do końca nie zdecydowałam narazie mam małą kołyskę maleństwo pośpi w niej tak ze 4 miesiące i fajnie bo jest na kółkach to w nocy będzie stało w naszym pokoju bo jak będę karmić to będzie mi wygodniej żeby maluch był z nami w pokoju :tak::-) a na dzień do pokoju maluszka będę odstawiała kołyskę żeby nie zagracać dużego pokoju:-p( niestety mam małe 2 pokoje ) ale łóżeczko też muszę kupić podoba mi się takie
KLUPŚ-ŁÓŻECZKO RADEK VII teak+MATERAC (476608134) - Aukcje internetowe Allegro
i właśnie w takim kolorze bo mam juz komode w takim to będzie mi pasować :happy::tak:

 
bardzo ładny kolor :)
mnie się bardzo podobają łóżeczka albo ciemno brązowe albo rude albo krem a że meble w garderobie mam ciemne i podłoge też to chcieliśmy to jakoś rozjaśnić dlatego padło na jasny kolor tylko musieliśmy poprosić o inny kolor bo producent ma białe a nam do pościeli ładnie bezie pasowac właśnie złamana biel
 
magdalenka fajnie by było bo chciałambym z fotelikiem bo lepiej np jak jade do sklepu to sam stelaż wózka sobie zapakuję i fotelik bez gondoli a bagażnika nie mam dużego :tak::-D a cena napewno będzie większa tylko mam nadzieję że nie dużo :-):confused:

 
to dopytaj może dokładniej sprzedawcy gdzieś w sklepie, bo to, że będzie ten model z fotelikiem to na pewno, ale cenę trudno przewidzieć. :-)
 
magdalenka wózek planuje kupić w grudniu lub styczniu to napewno wszystkiego się wypytam :cool2::surprised::huh: i co do ceny mam nadzieję że nie przekroczy 1200zł z fotelikiem teraz kosztuje bez fotelika niecałe 900zł no to chyba większej podwyżki nie będzie :confused:chyba że to będzie całkiem nowy model wózka to napewno będzie bardzo drogi :sorry2: zobaczymy jak pojade kupować ...:happy2:

 
co do tradycyjnych łóżeczek to ze zwykłego nie wystarczy odkręcić boków żeby powstał tapczanik ono po prostu sie rozpadnie:tak:
mój synek używał chodzika ok 1 miesiąca nie wspinał sie na palcach bo był ustawiony do jego wzrostu wsadzilismy go do chodzika jak już samodzielnie stał czyli kręgosłup był juz przyszykowany,samodzielnie zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy i 6 dni czyli bardzo szybko,dodam że raczkował tylko 3 dni ortopeda nie stwierdził zadnych wad ani w bioderka ani postawie i tak jest do dzis więc chyyba nie miało to na niego wielkiego wpływu a ile było rtadoch jak sam mugł się przemieszczać.:-)
Ja tym razem też zastanawiam sie nad łóżeczkiem turystycznym chociaż dla syna miałm tradycyjne drewniane,na początek bedziemy mieć kołyske w sypialni żeby w nocy daleko nie latać i mieć dzidzie przy sobie oglądałam u koleżanki łóżeczko turystyczne graco i jest tak samo stabilne co drewniane rozmiar ten na 120cm większe mi nie potrzebne takie miałm dla syna i spokojnie wystarczyło później miał normalny tapczanik typu kubus tak od ok 3lat kiedy to zamieszkał już w swoim pokoju:-)
 
reklama
Kobitki, przepraszam, ale nawątek zakupowy nie zaglądam. Może już o tym pisałyście... Nie macie problemów z piżamami??? Gdzie i jakie kupić, by wygodnie spać w nich do końca ciąży i potem w nich karmić? Obawiam się, że mam już monstrualny brzuch i jak oglądam oferty na Allegro, to wszystkie piżamki mają maksymalną szerokość w pasie taką jaką ja mam w 6 miesiącu!!! W sklepach piżam ciążowych w ogóle nie widzę...

Wcześniej w ciąży służyły mi po prostu duże satynowe, ale po porodzie się nie nadają... Z resztą "wyszły" mi już wszystkie, a chcę kupić takie również dobre po porodzie.
 
Do góry