reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Modroklejka, magdalenka dzieki za odpowiedz.
No i od nowa mam rozmyslanie.
Szuflada bezwzglednie nie moze jezdzic po podlodze bo mi zedrze lakier z parkietu,poza tym bedzie zagarniac kurz.Wymiary lozeczka tez nie wiem,bo sypialnie mamy mala a do tego niestety bedziemy tam spac w 3 czyli nasze wielkie lozko 160*200 zajmujace niemal 3/4 pokoju,do tego tam jeszcze trzeba wstawic lozeczko dzieciece.Z drugiej strony takie na 140 na dluzej by starczylo.magdalenka fajne to lozeczko 2 funkcyjne.A wlasnie a to nie wystarzcy powyjmowac boki zeby byl tapczanik,czy cale lozeczko runie?:-D Czasem najprostsze rozwiazania sa najlepsze,moze nie kombinowac,nie wiem.Od nowa musze przemyslec temat:confused:
 
Mure 4 fajowy,sklada sie do malych rozmiarow i ma taki ... skate'owy styl.Mama zaklada rolki i smiga z wozeczkiem,fajny!:-)
 
Kurdę jakoś mi się nie wydaje, żeby te boki dało się ot tak odkręcić, żeby z każdego "zwykłego" łóżeczka dało się zrobić tapczanik, bo to było by i za proste, i chyba producenci nie mieli by wtedy sensu sprzedawania łóżeczek-tapczaników, bo kto by je kupował .... My też się długo zastanawialiśmy jaki wymiar kupić, czy standardową 120, czy większą 140. Padło, na 140, że większa i na dłużej starczy. A będziemy mieszkać w kawalerce. Chyba, że ceny wynajmu spadną i stać nas będzie na 2 pokoje :sorry2:. W sumie to tylko 20 cm więcej w długości i 10 w szerokości.
 
roznica w wymiarach rzeczywsice nie jest wielka...

musze brata meza zapytac co z tym bokiem...moze w jego instrukcji do Radka było cos napisane?

sara...jak macie mały pokoj to wez pod uwage to ze szyflada wysunieta zajmuje prawie tyle samo miejsca co łózeczko:sorry2:
 
mura jest super....tylko szkoda ze taki drogi...fakt ze jesli do urbana dokupie spacerówke to roznicy bedzie 500 zł-ale to praktycznie cena fotelika...

magdalena-a ty jaki upatrzyłąs?
sara-a jakie sa twoje typy?
 
no ja już mówiłam, że z opisu na necie Mikado Boston mi się podoba, kosztuje 1200 zł, a czy go kupie, to muszę pomacać i pooglądać na żywo, ale jeśli z jakichś względów on odpadnie to będę miała problem, bo jak na razie nie mam żadnej alternatywy :crazy:
maxymalnie na wózek postanowiłam 1500 wydać, więc tak czy siak ten mura odpada w przedbiegach, szkoda :-( niby Tomka rodzice wspominali, że w razie czego do wózka nam dołożą, ale trochę mi szkoda 2.5 tyś na wózek ..... :zawstydzona/y:
 
reklama
Wiesz, zdania są podzielone. Jedni uważają, że obowiązkowo trzeba kupić tradycyjne łóżeczka, inni, że kojec doskonale może je zastąpić. Ile osób tyle opinii. Ja osobiście nie kupiła bym kojca jako podstawowe łóżeczko. Jakoś ono mnie w tej funkcji nie przekonuje. Tomka siostra natomiast próbuje nas trochę na siłę przekonać do kojca, bo oni mają do oddania .... ale kojec to wg mnie tylko jako łóżeczko turystyczne ...
 
Do góry