reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Gosiu, ale wymagania:-) wizualnie to mi się ten 2 podoba najbardziej, ale nie czytałam opisów wózków, co który ma .... a ten pierwszy co pokazałaś to Avanti pokazywała, że też się jej podoba:tak:
 
reklama
Ja tylko widziałam ten pierwszy na żywo, dwóch pozostałych nie. Jak dla mnie te wózki są za masywne, pewnie też składają się do dużych rozmiarów, ale to już rzecz gustu. Gosia pooglądaj sobiue najpierw w sklepie, bo wiesz na obrazku to wszystko ładnie, pięknie wygląda.
 
no wlasnie moim zdaniem wymagnia mam takie sensowne-nie rozumiem czemu wszyscy takich wozkow nie robia:-D Ze są masywne to nawet lepiej-ja i tak m mieszkam w domu wiec z wnoszeniem nie mam problemu a nawet takie wole-jakies porzadniejsze mi sie wydaja. Na zywo poszukam ale zawsze jak patrze w sklepach to tylko sa jakies chicco, buzzy itd a takich "zwyklych" nic
 
Gosia, wiem w tych sklepach jak się uprą na jedną markę to koniec. Ale może w jakiś innych niekoniecznie dużych sieciach coś uda Ci się pooglądać :tak:
 
Gosia calkiem fajne te wozeczki!-jak dla mnie 2 i 3 fajowe,1szy dosc masywny.
Uwazam ze masz sensowne wymagania-bo ja mam dosc podobne:-D
Zastanawiam sie nad przekladana raczka-bo ja mam teraz taka raczke i chce sie nia teraz nacieszyc a w nastepnym wozku,czyli jak juli bedzie miala ponad roczek,moze juz darowac sobie te raczke skoro teraz ja mam?Moze juz lepiej dziecko oderwac od cycka mamusi i niech swiat pooglada?Bo teraz dl takiego malucha widziec mame to wciaz ciekawe zajecie i chyba ciekawsze jeszcze dla mamy na swoje cudo popatrzec:tak:
 
Gosia, ja mam ramatti opal ale pomarańczowy - jestem bardzo z niego zadowolona, nie ma tylko przekładanej rączki - ale oparcie np. fajnie się kładzie prawie całkiem na płasko, jest na takich paskach, więc można to zrobić płynnie i bezszelestnie jak dziecko zaśnie na siedząco ;-) przednie kółka czasem wpadają w taki rezonans jak się jedzie po nierównej powierzchni, ale można je też zablokować, żeby nie były skrętne i wtedy się uspokajają
 
Gosia, tu masz zdjęcia tego fuzziona. Przyznam, że i mnie wpadł w oko, mimo swej masywności :-D DSC01010 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

Jest i Ramatti z maluchem w środku http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462,86162078,97567030,Ramatti_Opal.html

Gosia, ten całkiem fajny, składa sie jak parasolka, tylko cena większa http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-solo-jane-2009-dostawa-gratis-p-3452.html

Jeszcze taki znalazłam - taka mała podróbka Peg Perego Pilko http://www.bangla.pl/dla-dzieci/wozki/spacerowki/cam-wozek-pretty-evolution-p1377.htm
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
JEju bartdzo Ci dziekuje Eve!:tak: Ten ostatni jest swietny, gdybym nie miala problemu z kasa to od razy bym sie zdecydowala... A tak to chyba rzeczywiscie pomysle powazniej nad tym opal rammati, skoro jeszcze Ola_o go zachwala to duzy dodaatkowy plus. Kurcze musze z mezem usiasc bo i tak sama nic nie kupie tylko on jako znawca "pojazdow" musi zobaczyc:-D
 
reklama
dziewczyny!

my mamy butelki TT-i teraz jak adas ma mleczko zageszczane sinlacem mamy do nich smoki 3, ale w nich sa dosc małe dziurki....przynajmniej tak mi sie wydaje-probowałąm i leci z nich tak samo jak z 2....
mam w domku butelke nuka-ze smokiem S i tam tez mała dziura...czy do nuka sa silikonowe smoki z krzyzykiem do kaszki?
 
Do góry