reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
ATsonia śliczny ten kocyk. Dawno nie zaglądałam do 5-10-15, ale kocyków nigdy tam nie widziałam
Mamusia ładny wózek

co do spania to Wojtek śpi albo w pajacu albo w body zależy od temperatury
 
Juli spi przewaznie w body lub body+spioszki:tak:
A kocykow to mamy tyle ze lomatko:-DKazda "ciotka" (moja przyjaciolka) poza zabawkami lub ubrankami lub pampersami recznikczek kapielowy lub kocyk dla Juli, przyniosla:eek::-D
 
U nas Natalia bez skarpetek śpi. Zauważyłam, że nie lubi, gdy jest zbyt gorąco - okno otwarte, leciutka kołderka lub flanelka przy upałach i jest OK. Ale ma to po mnie, ja im mniej nakładam na siebie do spania tym lepiej - a już nie wyobrażam sobie spać w skarpetkach.:-D
 
reklama
atsonia musze sie przyznac ze jak zobaczylam kocyk to szybko polecialam do 5-10-15 i mamy taki sam :) jutro chyba kupie jeszcze z tej kolekcji body bo tez fajne :) Iguś spypia raczej w spodenkach i w krotkim rekawku :)
 
Do góry