reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ja kupiłam kiedyś body z 5-10-15 i one są takie... nieforemne - szersze niż dłuższe, czy co... no po prostu nie pasują na Julę :-(
 
reklama
Kupiłam ostatnio body w 5-10-15 ale jeszcze Gabi nie zakładalam bo najpierw chciałam je wyprać. Ciekawe czy będę z nich zadowolona bo z tego co czytam Wy zbyt nie jesteście:baffled:
 
Ale muszę przyznać że body z 5-10-15 to najładniejsze body które kupiłam :tak: mają teraz po kilku praniach nadal taki kolor jaki zaraz po kupieniu :tak: tylko że teraz już na Patrycję są za małe ;-). Dzisiaj Patuś śpi w trochę większym bodziaku z krótkim rękawkiem :tak:raczej śpi bez skarpetek ;-).
 
musiałąm cos wymyslic bo z Adasia to istny Hudini! ze wszystkiego sie wyplątał...

mam tez takie spiworki na szelkach, ale narazie za ciepło zeby w nich spał
 
modroklejka, fajny worek i można też go użyć do fotelika i wózka. Adka też spała ja było trochę chłodniej w worku ale takim z cherokee w Tesco kupiłam za 25 zł. Tylko już przymały i musze nowy na zimę kupić - świetna sprawa.

ATsonia
, napewno będziecie zadowoleni z tego łuku :tak:
 
reklama
hmm a ja wlasnie szukam spacerowy i nie ma takiej ktora by mi w 100% podapsowala...znalazlam takie 3 ktore moga byc
WÓZEK SPACEROWY FUZZION - PRZEKŁADANA RĄCZKA !! (687701758) - Aukcje internetowe Allegro
COSMO-WÓZEK SPACEROWY-OD PRODUCENTA!! (687881437) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA OPAL RAMATTI 0035 (693922125) - Aukcje internetowe Allegro
Najbardziej chyba podba mi sie ten trzeci....tylko ze nie ma rzekladnaej raczki!
Moj wozekidealny wyglada tak
-cena do 500zl
-duze kola-najlepiej pompowane ale takich wlasciwie nie ma:baffled:
-raczka "cala" a nie takie dwie wystajace
-regulowane oparcie +podnozek-nie wszedzie sa z tym podnozkiem
-przekladna raczka
-koniecznie pałak z przodu, a jeszcze lepiej tacka
-w miare duzy kosz bo wiem jak t jest jak dziecko jest strasze i trzeba mu wszytskie zabawki wozic+piciu+cos do jedzenia a czasem i zakupy sie robi
-okrycie na nozki
-o pasach nie wspominam ale fajnie by bylo jakby mialy te nakladki zeby byly miekkie
-waga do 10kg
- NIE TROJKOLOWY
No i to chyba tyle.... mmoze koras z Was ma taki wozek?? Albo upatrzyla;-)
 
Do góry