reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Sara, moje mieszkanie ma 38 m2, ma ciemną kuchnię i mega małą sypialnię, gdzie jeszcze stoi łóżeczko małej :-) Ale chyba to nie wątek na to, może na główny się przeniesiemy :-D
 
reklama
Ja mam całkiem spore mieszkanie bo ma 58m, ale mam tylko 2 pokoje a nas jest 4, dzieciaki raczej nie mogą być razem w pokoju bo za duża różnica wieku (prawie 13 lat!!!). Od roku probujemy je sprzedać, ale przez kryzys to jest raczej nie osiągalne:-(
 
Śliczny kombinezon i nie drogi!!! a gdzie dokładnie szukałaś??? w ubrankach???


EVE81, Sara, Ivaz- my mamy 58m i rozkład jest taki, kuchnia z dużą jadalnią, pokój Szymona, nasz pokój dzienny i sypialnia w jednym, mamy też dużą łazienkę-co bardzo mnie cieszy. Najmniejszy jest pokój dziecka i tak sobie myslę, że jak Szymonowi się trafi siostra lub brat to będzie za ciasno i trzeba bedzie zmienić wtedy mieszkanie.

Najbardziej zadowolona jestm z jadalni połączonej z kuchnią-wprawdzie nie ma jeszcze krzeseł i stoi stary stół, ale to kwestia czasu jak zmienimy- fajnie bedzie robic tam imprezy!!!
 
Idę pranie wstawić bo o 13 zaczyna się tańsza taryfa prądu i wtedy staram sie prac, wstawiać zmywarkę i odkurzać.....no co??? KRYZYS TRZEBA OSZCZĘDZAĆ!!! :tak:
 
karolka sliczny kombinezon:tak:I cena dobra bo kombinezony sa drogie.
Juli juz ma - dostala na zeszla zime ale sie w nim topila wiec moze te co idzie bedzie dobry:-D
ATsonia-u nas plan jest taki ze z chwila gdy Juli wyrosnie z lozeczka (hmm lozeczko jest tak do 2,5 lat no nie?) to zamieniamy mieszkanie na 3 pokoje bez wzgledu na to czy bedzie miala rodzenstwo czy nie (a nie bedzie raczej).No za max 3 lata bo mini tapczanik tam tez wejdzie (ledwo).Potem juz chcemy by miala swoj pokoik i swoje kolezanki w nim a nie ze z nami w duzym pokoju.My mamy inaczej:nieduza kuchnie,mala lazienke (ale miesci sie wszystko lacznie z pralka),spory duzy pokoj (nawet wozek tu stoi pod oknem...)i nieduza sypialnie-nasza + dziecka.Najlepszy jest duzy pokoj bo spory,spokojnie wchodzi tu duza kanapa narozna wiec imprezy robimy tutaj:tak:
 
Karolka, śliczny ten kombinezonik :tak:
My may jakies dwa od mojej siostry, ale jak będą za małe to sie porozglądam na nowym.

Co do mieszkania, to my planujemy na wiosnę może zmianę mieszkania, dlatego też musze wrócić do pracy. Tutaj gdzie mieszkamy mamy urwanie głowy gdyż pod nosem plac zabaw i ściągają nianie z całej okolicy. W dzień przy otwartym oknie nie posiedze :baffled: A do tego chcemy większe, przynajmniej 60 m i 3 pokoje :tak:
 
My już mamy upatrzone mieszkanie 90m, 4 pokojowe, ale dopóki nie sprzedamy naszego to nas na nie nie stać, ceny mieszkań w W-wie są porażające, tak czy owak bedziemy musieli sie posiłkować kredytem, ale po sprzedaży naszego już nie będzie taki wielki i da się normalnie żyć, bez co miesięcznego zaciskania pasa
 
reklama
Moja paczka z poczty nie okazała się ubrankami a kolejną paczuszką z ankiet. Za to paczka z ubrankami dotarła do moich rodziców - gapa ze mnie, że nie podałam adresu i Pani wzięła go sobie z banku, a tam mam jeszcze stary.:tak:
 
Do góry