reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

A ja jakis czas temu kupowalam dla malej rzeczy na "pozniej" (byly przeceny wiec korzystalam:-p) takie cieplejsze i co sie okazalo... one sa w sam raz na teraz.. ale jak na te pogody zdecydowanie za cieple:baffled: i chyba nie oplacil mi sie ten interes bo zanim bedzie zimniej to bedzie wszystko za male:-( zla jestem:dry:
 
reklama
A ja ciagle mysle czy tansza pomaranczowa zyrafka czy nieco drozsza krowka (to lozeczko co kupila MM):-DOba sa sliczne,krowka ladniejsza i do zielonych scian w pokoju duzym by pasowala,hmmm.
 
Ja kupiłam wczoraj małej zabawkę mały snoopy fisher price :-D niby od roczku ale przecież nie ma tam żadnych małych elementów ;-). Spodobał mi się ten piesio ;-) no i Patrycja też wyraźnie nim zainteresowana. Uwielbiam kupować dla Patusi ubranka ale zabawki chyba bedę lubiała jeszcze bardziej :-D na razie ma ode mnie lalę, piesia, grzechotkę na rączkę :-D no matę, karuzelę, pełno grzechotek i misiów (ale to nie ode mnie). Muszę poszukać jakąś pozytywkę zaczepianą koło łóżeczka (na jakimś zdjęciu widziałam ciekawą chyba u ATsoni ;-) ale może się mylę :-D). Kurtki na zimę Patrycja na cztery :-D w sumie w różnych rozmiarach. Jedna z tych kurtek to zestaw z kombinezonem, plus oprócz tego ma kombinezon w całości ;-) (już nie wiem na jakim wątku był temat kombinezonów)
 
Dziewczynki kochane a co sądzicie o tym wóziu Bebe Confort Loola UP#
Muszę kupić lekki wózek bo od września z małą będzie siedziała teściowa, a ona mieszka w starej kamienicy na 2 piętrze i tego co mam teraz (jedo vedi) nie wciągnie razem z małą na góre, a na dole też nie zostawi bo zaraz by go ukradli. A jak bedzie malutka leciutka spaceróweczka to złozy ją jedną ręką, mała weźmie pod pachę i jedna ręka bez trudu wciągnie wózek.
Po drugie siedzisko wózka musi być montowane w dwóch kierunkach, bo na razie chcicłabym widzieć małą no i przede wszystkim musi mieć dobrą amortyzację, jak na razie ten wózeczek spełnia moje warunki, jak myślicie?
 
reklama
Ivaz calkiem fajny.Kiedys bym napisala pewnie ze niezbyt ale juz wypozycjonowalam SWOJE priorytety dla spacerowki:
1.lekki!!! nawet parasolka (moj obecny wozek jest fajny ale ciezki...)
2.super byloby jak by sie rozkladal chociaz do pozycji siedzaco-lezacej lub polezacej dla wygody dziecka
3.amortyzowany chociaz troszke co w lekkich spacerokach zdarza sie rzadko (ten widze jest)

Inne mniej wazne sprawy ale wazne:4 kola i 1 barierka prowadzenia wozka a nie 2 osobne-nie wiem czy wiecie o co mi chodzi-ten wozek z linka Ivaz jest super bo ma 1 barierke-jest to MEGAWYGODNE przy prowadzeniu wozka 1 reka-ja czesto chodze obladowana siatami z wysylkami na poczte...chyba znaja mnie wszyscy z okolicy-1 reka prowadze wozek,a w 2 siaty...Fajny kolorek i takie tam.Ten co mam przejdzie jeszcze zime (jest super na zime ze wzgledu na duze kola i amortyzacje na paskach wiec jezdzi jak jeep;-) po najwiekszych wertepach) a na wiosne Juli dostanie lekka spacerowke.:tak:
 
Do góry