reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Sara zaszalałaś, sukieneczki śliczne!!!, Ja też zazwyczaj Zochę ubieram na allegro, naprawdę można perełki znaleźć!! teraz już szukam ciuszków w rozm 6-9m-cy. W normalnych sklepach też kupuję, najczęściej w tesco cherokee, lubię mathercare, ale czekam na wyprzedaże, A na allegro to poluję na nexta, podoba mi się ich wzornictwo i staram się kupowac jak najmniej różowości
 
Moja paczka z ubrankami jest na poczcie, bo dziś mnie nie było jak przyszedł kurier :-) Jest wśród nich sukienka na chrzest.
Ja również kupuje już większe ubranka na 74 i wzwyż. Lubię "Tescowe" ubranka i te z firm next, mark&spencer itp, również preferuję allegro :tak:
Ostatnio kupiłam w Tesco fajny rampers z kapelusikiem oraz sandałki z kapelusikiem (takie komplety w jednym kolorze i wzorze). W sobotę w Deichmannie widziałam śliczne buciki Adidasa w kompecie z husteczką na głowę za 80 zł, tylko te buciki to jeszcze nie takie do chodzenia, na dzieci takie właśnie jak nasze.
 
Ja zazwyczaj zamawiam ubranka next,george i adams kids-przewaznie w zestawach typu "paka".Jeszcze tu 2 pogladowe foty dlaczego krzeselko MUSIAŁO być pomaranczowe lub ewentualnie czerwone-ono teraz ma swoje stale miejsce w kuchni i pelni funkcje mebla wiec musi pasowac do brzoskwiniowo-czerwonego wystroju kuchni.No bo jak by tam wygladalo zielone lub rozowe?:-DAle to tylko ja jestem az tak walnieta;-)Fotki kiepskie ale kuchnie mamy tak malenka (42 m2 mieszkanie w blokach...) ze nie zeby ja objac w kadrze musialam z ... niej wyjsc:-D
 
Ja wiele rzevzy przez allegro:
wózek, łóżeczka (oba), pościel, ubranka, zabawki, ubrania dla siebie, zaproszenia na ślub i naklejki na wódkę :-D, i już wiecej nie pamiętam :-D
 
reklama
Eve,ja zeby zrobic te 2 marne foty musialam wyjsc do przedpokoju i nadzialam sie na lustro od szafy.Kurcze a w duzym pokoju stoi wozek pod oknem,masakra te male mieszkanka ale i tak lepiej ciasne ale wlasne.
 
Do góry