reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Eve-ZAJEBIASZCZY:-):-):-):tak::tak::tak:
Spelnia wszystkie moje warunki a cena bomba,juz sobie dodalam ten model do obserwowanych aukcji.Super,naprawde!!!I ze spiworkiem,i z amortyzacja i rozkladane oparcie i 4 kola i lekki ale fajny:tak::tak::tak:

Aaaaa ...ale ma 2 raczki osobne zamiast 1,ciekawe czy mazna je spiac jakas "barierka" dla prowadzenia 1 reka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Eve ten wózeczek, który pokazalać tez fajny, ale siedzisko montowane w jedną stronę to już odpada, i te rączki tez wolę tak jak Sara, jak wózek ma jedną rączkę łatwiej się prowadzi. Nie piszą też nic jak się składa, ja szukam takiego zeby jedną ręką mozna było złożyć. Ale z wygląda porządnie muszę przyznać
 
Widziałm go wczoraj na żywo i muszę przyznać, że na tą cenę ten wózek jest naprawdę ok. Zresztą sporo ich jexdziło po polskim wybrzeżu :tak: Wiadomo, że za taką cenę to on nie będzie miał tych wszystkich funkcji (tzn obracanego siedziska itp). Ja na dzień dzisiejszy obstawiam ten, gdyż jeśli go kupię to dopiero na przyszłą wiosnę/lato. Ada będzie juz miała rok i pewnie bardziej będzie chciała oglądać świat a nie mnie :-D Obecnie mam wózek z przekłądanym siedziskiem, więc ok, a tmten traktowałabym jako taki na wypady do sklepu, czy w razie wyjazdu, wtedy jestem w stanie poradzić sobie w takim układzie. Co do rączki, wydaje mi się, że nie można jej spiąć w całość, ale mogę się mylić, może producent by tu zrobił wyjątek i na parę szt. zrobił jednolite rączki :-D
 
Widziałm go wczoraj na żywo i muszę przyznać, że na tą cenę ten wózek jest naprawdę ok. Zresztą sporo ich jexdziło po polskim wybrzeżu :tak: Wiadomo, że za taką cenę to on nie będzie miał tych wszystkich funkcji (tzn obracanego siedziska itp). Ja na dzień dzisiejszy obstawiam ten, gdyż jeśli go kupię to dopiero na przyszłą wiosnę/lato. Ada będzie juz miała rok i pewnie bardziej będzie chciała oglądać świat a nie mnie :-D Obecnie mam wózek z przekłądanym siedziskiem, więc ok, a tmten traktowałabym jako taki na wypady do sklepu, czy w razie wyjazdu, wtedy jestem w stanie poradzić sobie w takim układzie. Co do rączki, wydaje mi się, że nie można jej spiąć w całość, ale mogę się mylić, może producent by tu zrobił wyjątek i na parę szt. zrobił jednolite rączki :-D

Poza tym jest malutki i zajmuje mało miejsca, czytałam o nim opinie użytkowników, bardzo go zachwalają, podobno ma super amortyzację, no i dla starszego dzieciaczka to jak najbardziej się nadaje:-)
 
Wczoraj go trochę potestowałam, bo znajomi mieli na grilu ten wózek. Jedyne co jeszcze może być minusem to że ma stosunkowo nisko te rączki, dla wysokiej osoby za krótkie, no chyba, że ma dłuuuuugaśne ręcę :-D No ale napewno najpierw na żywo trzebaby było sobie pooglądac o poprzymierzać.

Aha wymiary złożonego wózka:
dł. 36 cm, szer. 43cm, wys. 74cm

Na tej aukcji jest jeszcze tańszy i dają gratisy :) http://www.allegro.pl/item683295003_wozek_baby_design_magic_4_espiro_pokrowiec_gratis.html

Sara
, muszę Cię zmartwić, nie widziałam pomarańczowych :(
 
Ostatnia edycja:
EVE super ta spaceróweczka ogladałam ją ostatnio w świecie dziecka i też wpadła mi w oko ale ma jedną wade jak dla mnie nie ma przekładanej raczki ja wczoraj znalazłam na allegro taka i strasznie sie na nia napaliłam a może będę miała okazje sprzedać swój wózek bo znajoma w ciąży w październiku rodzi to może kupi ode mnie wózeczek a ja za ta kase sprawię tą spacerówkę :tak::-p
WÓZEK FUZZION Z PRZEKŁADANĄ RĄCZKĄ+FOLIA GRTI (678712413) - Aukcje internetowe Allegro
i kolorek czarno-zółty :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
EVE fajniutki ten wozeczek:tak: Ostatnio zauwazylam ze jakiego bys linka nie wstawila to mi sie wszystko padoba:-D:-D:-D
Avanti Wozeczek fajny ale jak dla mnie troszke za duzy:sorry2: ;-)
Modrokleika sliczne krzeselko ale Sara ma chyba troszke inne:-p
 
Do góry