reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
ATsonia no,wszystko sie zgadza:-D:-D:-D I cos mam wrazenie ze obie pyskate jestesmy jak trzeba,taki diabelek za skora-cos mi sie tak widzi:-p:-D

Ja przez dzisiejsze sesje foto Juli mam jeszcze z 8 paczek do zapakowania no ale poswieciclam sie dla dobra forum...;-)
 
OMG...34 fotki z 1 aparatu i 77 z 2 aparatu...bedziecie musialy poczkeac zanim wybiore co wstawic...chyba mi dzis odbilo z tymi fotami!:wściekła/y:
 
Oj juz nie zdradzaj wszystkich naszych sekretów!!!
Pewnie byłybyśmy najlepszymi przyjaciółkami albo jawiększymi wrogami :-D

MM- gdybym kupowała łóżeczko turystyczne-to włąsnie takie jak Ty-bardzo mi się podoba!!!
 
No dobra najpierw zakupy-sukieneczki Julity (niewygodne,podwijaja sie do gory,nie ma jak spodniczki i spodenki!),ogrodniczki na szelkach,koszulka z zary (nie moglam sie oprzec),spodniczka z majtkami ktora uwielbiam i kurteczka na jesien.
 
cd-komplet od chrzestnej przyszlej Juli-sliczny kolorek fuksji,jest troche tiulu wiec pewnie ubranko chrcielne bedzie w podobnych klimatach ale komplecik mi sie podoba,oraz nasze nosidelko womar globetrotter...pomaranczowe...bedzie nas dobrze widac na szlakach gorskich z taka "zarowa":-D:-D:-D
 
reklama
Sara - świetne zakupy! Spódniczka z majtkami to jest to!
Ja nawet lubię proste sukieneczki dla Natalii z majtkami, ona tak rozkosznie wygląda jak zadziera tą sukieneczkę do góy:-D:-D
 
Do góry