reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Kitki,Modroklejka,Ivaz-dziekuje za wypowiedzi.
Wcaiz sie waham.
Lozeczko modroklejki jest ciut przydrogie ale superowe (tzn w sensie ze jak sie da taniej to taniej),Juli w wozku jak spac bedzie to nie wiem:confused: a lozeczka turystyczne z Jysk za 100zl b.mnie zaciekawily!A ten materacyk ile kosztuje?Do Jyska mam 10 min autem wiec chyba podskocze z m.Ale...tez sa takie kolorowe...?I tez sa takie pomaranczowe?Bo ja nie dosc ze uwielbiam komplety (tu-kolorystyczne) i Juli ma "sprzety" pmaranczowe to tez ma to sens ze wzgledu na to ze mamy male mieszkanko i sprzety Juli sa czescia jego wystroju...Oznacza to ze chociazby wozek stoi w pokoju itp.A nie wyobrazam sobie nieladu (ja pedantka!) typu zielony wozek,czerwone krzeselko,rozowa wanienka itp-u mnie wszystko musi pasowac.Kolorem ktory wszedzie pasuje jest pomaranczowy:-D
 
reklama
Kitki,Modroklejka,Ivaz-dziekuje za wypowiedzi.
Wcaiz sie waham.
Lozeczko modroklejki jest ciut przydrogie ale superowe (tzn w sensie ze jak sie da taniej to taniej),Juli w wozku jak spac bedzie to nie wiem:confused: a lozeczka turystyczne z Jysk za 100zl b.mnie zaciekawily!A ten materacyk ile kosztuje?Do Jyska mam 10 min autem wiec chyba podskocze z m.Ale...tez sa takie kolorowe...?I tez sa takie pomaranczowe?Bo ja nie dosc ze uwielbiam komplety (tu-kolorystyczne) i Juli ma "sprzety" pmaranczowe to tez ma to sens ze wzgledu na to ze mamy male mieszkanko i sprzety Juli sa czescia jego wystroju...Oznacza to ze chociazby wozek stoi w pokoju itp.A nie wyobrazam sobie nieladu (ja pedantka!) typu zielony wozek,czerwone krzeselko,rozowa wanienka itp-u mnie wszystko musi pasowac.Kolorem ktory wszedzie pasuje jest pomaranczowy:-D
Saro te łóżeczka z jyska wygklądają tak: Łóżeczko turystyczne JYSK
niestety nie są kolorowe, ale jak się da kolorowe, w twoim przypadku pomarańczowe dodatki( kocyk, poduszeczka, jakiś miś) to może bedzie ok.
A co do materacyka to ja kupiłam do swojego taki normalny kokos gryka, natomiast na wypady zabieram grubszy koc i małej rozkładam w łóżaczku na ten materacyk oryginalny.
 
Sara ja chyba bede kupywala to:
## ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE dwa poziomy 3 wzory ! (676672749) - Aukcje internetowe Allegro

Ma 2 poziomy a na tym mi zalezy no ifajne kolorowe (chyba ta krowke wezma- niech ma kolorowiutko :-p)

A co do wozka:
(link Sary) to jakos chyba nie jestem do niego przekonana.. rzeczywiscie malutki leciutki ale tak jak pisala EVE dobry na wyjazd:tak:

(Ivaz) ten wozeczek znacznie lepszy (wygodniejszy dla dziecka:tak:) ale nie podobaja mi sie w nim te "rurki" z tylu:-D

A krzeselko zamowie chyba to (kolor 2 )
http://www.allegro.pl/item685044512_hippy_super_krzeselko_super_promocja.html

Na poczatku chcialam zamowic to co ATsonia kupila ale to jest polowe tansze a ma sluzyc i tak tylko do jedzenia wiec za druga polowe tych pieniedzy kupie skoczka (tzn bede musiala dolozyc) hehe;p;p;p
 
Ostatnia edycja:
Ja juz złożyłam krzesełko-Szymon zachwycony-bardzo mu sie spodobało siedzieć tak wyyyysoko no i zabawka okazała sie bardzo interesująca!!!

zaraz wkleję zdjęcia
 
Kurna dalam sobie na wstrzymanie z tydzien z tymi lozeczkami chociaz za dlugo tez nie moge czekac bo w sierpniu wyjazd.Nie wiem noooooo.
MM
-Aleeee sliczneeeee to lozeczko!!!!Jakie kolorowe!!!
Ivaz-kurde mimo wszystko szkoda ze sa takie czarne bo mi to ni w piesc ni w oko,mimo ze cena atrakcyjna!
Carolin-masz racje,ze dwa dna oszczedzaja kregoslup ale jak juz zaznaczylam dla mnie lozeczko turystyczne to TYLKO funkcja spania na wyjazdach (u tesciow juli ma lozeczko) - w tym roku 5-7 dni...oraz jako kojec w domu gdzie wystarczy tylko dolne dno jak dzidzia juz staje.Dlatego glowna sprawa dla mnie to otwor z boku,no ale to ma wiekszosc lozeczek wiec luz.

A wogole jak w ciazy wklejalyscie lozeczka turystyczne (jak jeszcze bylysmy w ciazy) to one - nie obrazcie sie-byly takie brzydkie jakies!No tego co ja upatrzylam z zyrafka na pewno nikt nie wklejal,to piekne wklejone przez MM tez watpie bo by mi sie w oczy rzucilo.

ATsonia-gdzie foty z krzeselkiem?na zamknietym?
Bo ja dzis tez (wreszcie...)Juli fotosesje na krzeselku zrobilam.sciagne foty i umieszcze.
MM-superowe to Twoje krzeselko!Ja mam niemalze identyczne-design taki sam,cena tez tyle ze ja mam cale pomaranczwe.Ciekawe jaka dostaniecie instrukcje montazu-nasza byla dosc skomplikowana:-D

Jeszcze sie zaraz pochwale zakupami ubrankowymi od dnia dziecka poczawszy bo dawno nic nie wklejalam.Musze sciagnac foty.
 
Sara27- wrzuciłam na " rozszerzanie diety" bo akurat tam pisałam o jabłku i bananie :-D i ja tez mam manię na "komplety" i dlatego pewnie podświadomie wybrałam krzesełko Fisher Price, bo mamy z tego leżaczek, chuśtawkę, pozytywke do spania i kilka grzechotem....widocznie u mnie zadziałał ich marketing, ale NAPRAWDĘ SZYMON UWIELBIA ZABAWKI Z FISHERA!!!
 
ATsonia:-D:-D:-D A Juli ma pomaranczowe:wozek (no,taki ceglano-pomaranczowy),wanienke,krzeselko,nosidelko,lezaczek i drobne bibeloty rozne.:-D
 
reklama
"każdy ma jakiegos bzika" prawda??? my mamy dość podobne:
1. Milion zdjęć naszych dzieciaków
2. Fobię na temat kompletów i pasujących do siebie rzeczy
3. Sprzątanie i pucowanie mieszkania-chyba to Ty o tym pisałaś...

:-D
 
Do góry