reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Moja ciezarna znajoma radzila sie mnie w sprawie wozkow Coneco-napisalam jej to co wy mnie tu kiedys napisalyscie (ja sie nie znam niestety).Dzis podelala mi linka przesmiesznego wozeczka-z aukcji widze ze wazy duzo mniej niz samo dziecko:-DJest dziwaczny,ja nie lubie dziwacznych wozkow...ale sprytny taki bo malenki i lekki!

SPACERÓWKA QUICK SMART IDEALNA W PODRÓŻY !!! (683031359) - Aukcje internetowe Allegro

Sadze ze jest kiepsko amortyzowany (jesli wogole) i widze ze brak mu podnozka,chyba dziecku wisza nozki ale design to ma niezly <lol>
 
reklama
Sara, co do tego wózka to ja mimo iż lubię dziwaczne do tego przekonana nie jestem. Jak dla mnie to wózek typowo do podróży, dodają nawet torbę (fajny patent), jest mały po złożeniu, lekki. Ale na co dzień to już gorzej, ma oparcie regulowane w dwóch pozycjach, więc pewnie siedząca i półleząca. Polecany jest tez dla dzieci od 6 m-ca zycia dopiero. Co do podnóżka, to jest ale pomyślany z myślą o starszych dzieciach, bo jest on już całkiem na dole,między przednimi kółeczkami. To już lepszy ten co ivaz podała, bo jest szerokie siedzisko i dziecko nie ściśniete. Ale dobrze było by poznać opinię osób które te wózki mają (sa jakies osoby??)
 
Kolezanka ciezarna (wrzesniowka) jest narazie na etapie "podniecania" sie wozkami ale nic jeszcze nie zakupila bo sie waha.Jak kupi to dam znac jak wozeczek sie sprawuje.Mnie sie podoba to ze oba wozki (twoj ivaz tez) sa takie lekkie!Jak juz mowilam moj jest OK poza 1 podstawowa wada-jest ciezki!Dlatego za rok marzy mi sie jakas leciutka parasolka lub cos innego leciutkiego,tle ze najlpeije zeby mil chociaz pozycje polezaca.

PS.faktycznie,ma podnozek.Ale barierke dla bezpieczenstwa nalezaloby kupic,chociaz sa i szelki w sumie.
 
O dziewczyny,wlasnie.
W zwiazku z wyjazdem na urlop-my jedziemy w gory jedynie na tydzien (moze nawet 5 dni zobaczy sie w jakiej cenie nocleg zalatwimy) i tak sie zastanawiam czy lozeczko turystyczne na pewno jest konieczne?bo to dodatkowy wydatek jednak.Mama moja radzi by kupic bo i tak jako kojec sie przyda pozniej a maz ze moze by w wozku spala-ale w wozku jak nie bedzie chciala spac?A poza tym cyba nieprzewiewnie,niewygodnie.Myslalam wiec o jakiejs niedrogiej wersji typu:

ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE SIMPLE BABY DESIGN KOJEC $ (680444146) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo mi sie podoba ze te lozeczka sa takie wesole,bo zazwyczaj te turystyczne jakos mnie przytlaczaja.Oczywiscie juz upatrzylam pomaranczowa zyrafke:-DCzy one sa OK?Jeszcze raz-przeznaczenie to spanie w podrozy i kojec na pozniej:tak:
 
Dziewczyny ja ostatnio widziałam w Jysku łóżeczka turystyczne za 100zł.
Jak dla mnie takie łóżeczko to rewelacja, my mamy tylko takie, Zosia sie nie obija o szczebelki, (nie wyobrażam sobie co by było w drewnianym. ona jest taka skręcona, ze chyba by się co chwile budziła z płaczem) w takim łóżeczku mozna dziecko pobujać, wszędzie ze sobą zabrać, dokupiłam do niego tylko materacyk, bo te oryginalne to do d...y. Z tymże ja kupiłam takie trochę lepsiejsze. bo wiadomo jest używane na codzień, ale te co pokazała Sara na wyjazdy bedzie bardzo dobre.
 
Sara - my jak bylismy w górach to Nadia spała w gondoli koło naszego łózka, tylko ze miała wtedy 3 miesiace i sie bez problemu miesciła:-D
Moglismy tam wypożyczyc łózeczko ale ja za bardzo nie chciałam, bałam sie ze ten materacyk bedzie zsikany przez inne dzieci:baffled: no ale jak Nadia by nie chciała spac w gondoli to nie mielibysmy innego wyjscia. Mogła jeszcze z nami spac w łoźku ale ja nie jestem za tym aby dziecko brac do łóżka, bałam sie ze sie przyzwyczaji i później w domu bedzie problem. Mam wielu znajomych którzy brali malenstwo do lóżka z mysla "to tylko ten jeden raz" i spia z dziecmi do dzis choc maja juz 2,3 a nawet 4 latka. A jedni nasi znajomi to maja 2 dzieci - 3 lata i 1,5 roku i oni spia w jednym lózku wszyscy w czwórke:szok::szok: Jak dla mnie to porażka.
Nadia jeszcze nigdy w nocy nie spała z nami w łózku wiec nie zna tej przyjemnosci:-D i nie domaga sie tego;-)
 
reklama
Do góry