reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ATsonia krzesełeczko zajefajne, fakt trochę drogie, chociaż dzisiaj oglądałam krzesełka w sklepie były jeszcze droższe. Ja sprobuje upolować na allegro jakieś używane, może się uda. Jakiś czas temu upolowałam huśtawkę fisher price na baterie, za 71zł:happy2:
 
reklama
U nas już wiadomo, że krzesełko dostaniemy na chrzciny, a że chrzestny na czasie bo ma 10 miesieczną córeczkę to pewnie fajne kupi :tak:

Ostatnio kupiłam Adzie fajną kurteczkę rozm. 80 (taką na jezień-wiosnę), ma odpinaną podpinkę z polarku. Cena - uwaga 34 zł :-) w Factory.
 
W sobote zrobilam takie zakupki dla Amelki.
fff 002.jpgfff 005.jpg
fff 006.jpgfff 007.jpg
fff 008.jpgfff 009.jpg
fff 010.jpg

Mam slabej jakosci aparat... w rzeczywistosci kolory sa zywsze:-p
 
my krzesełko do karmienia dostalismy na chrzcyni -z coneco...pomaranczowe z krówka, bardzo fajne

wogole to rodzina sie sprawiła z prezentami-zapytali co potrzbujemy lub chcemy i to dostalismy- tak wiec adas wzbogacił sie o krzesłko do karmienia, lozeczko turystyczne, kojec, jezdzik-pchacz z chicco, misia giganta i przeznty mega praktyczne i miłe tzn talony na zakupy do mothercare, HM, smyka i 5-10-15 sporo z nich juz wykorzystalismy :)
 
A to nowa kurteczka Ady:
W rzeczywistości kolor jest ładniejszy :)
 

Załączniki

  • HPIM3803.jpg
    HPIM3803.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 39
  • HPIM3804.jpg
    HPIM3804.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 30
  • HPIM3805.jpg
    HPIM3805.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 31
MM śliczne ubranka kupiłaś :tak:

co do śpiworka, to jeszcze nie wiem czy kupię oryginalny z quinny, kosztuje 300 zł - to dużo. Zastanwiam się nad wkladką do wózka: HIT!!!WKŁADKA DO WÓZKA!!! MATERACYK!!!WKŁAD!!! (665742349) - Aukcje internetowe Allegro ale bez falbanki.

EVE znalazlam za 169zl;-)
OCIEPLACZ _GOLD_ ŚPIWOREK DO QUINNY BUZZ (675835329) - Aukcje internetowe Allegro

p.s.nie wiem jak ja wczesniej szukalam:zawstydzona/y:

ja raczej kupie orginalny bo jak zima bedzie ostra (a w no przewaznie tak jest) to bede sie martwic ze jej zimno.


kurteczka sliczna ;)))
 
MM, kurcze tylko ten kolor taki "nie mój" :)

Dziś przyszła żyrafa -azdziwiłam się, że tak szybko :) Później zamieszczę foto na zamkniętym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny,bardzo udane zakupy-wszystkie bez wyjatku.
I ciuszki,i zabawki do wozka i krzeselko itp.-przelecialam wszystko hurtem:-D
Ivaz-Juli ma na jesien podobna kurteczke jak Twoja Zoska:tak:

Obiecalam sobie ze jutro chocbym miala nie wiem ile paczek do zapakowania to pocykam troche fotek,z naszym krzeselkiem,ta kurteczke i wiele innych.Szkoda ze maz ma nocki w tym tyg bo to oznacza ze w dzien musze byc wzglednie cicho,ewentualnie siedziec w parku bo on odsypia,ale moze jakos dam rade cichcem:-p
 
Do góry