reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ja też myślę o Tommee Tippee. Mam smoczki i butelki z tej firmy. Tylko nie wiem czy kupić laktator Avent Isis czy TT.
 
reklama
Potwierdzam ze laktator BabyOno nie za dobrze sie sprawuje.Ze tak powiem recznie (przy uzyciu wlasnej dloni ulozonej w litere C wokol brodawki + nacisk) potrafie lepiej i mniej bolesnie sciagnac pokarm niz tym laktatorem...
 
ka tez mam wszystko z TT...co prawda na sobie nie wypróbowałam jeszcze no bo jak-ale kolezanka chciałą pobudzic laktacje i kupiła baby ono elektryczny i bardzo na niego narzekała-ze boli i nie ssie za dobrze i pani w sklepie poradziła jej reczny TT i okazał sie bardzo dobry-oczywiscie z załozeniem ze nie sciaga sie mega ilosci pokarmu bo wtedy to po prostu dłon od pompowania boli....
 
Dziewczyny jak to jest z tym spirytusem do pępka. Przyznam, że jeszcze nie kupiłam, bo ciągle twierdze, że apteki, bądź monopolowy mam pod ręką i w każdej chwili zdążę :-D ale czy wy kupiłyście taki najzwyklejszy spirytus w monopolowym, jeśli tak to jak się go później rozrabia, bo on jest chyba 90% a do pępka trzeba 70% ?????
 
Magdalena ja kupilam taki zwykly 90% i maz go rozrobil ze by byl mniej wiecej 70%, u nas pepek odpadl w 10dniu.
Pielegniarka jak byla u mnie na wizycie to mowi "o jak ladnie pepuszek przysycha-smarujesz woda???""" a ja tak woda:-D:-D:-Dbo oni tutaj tylko wody do tego uzywaja.
Ja moczylam patyczka do ucha i tym patyczkiem tam dokladnie "mylam""wycieralam" ten kikut i wcale mi sie nie mazal.
 
ja tez polecam rozrobiony spoirytusik i gaziki szybciejsie zasycha .....


a dziewczyny do podmywania po proodzie naturalnym nadmanganian potasu chyba nie pomyslilam polecala mi kolezanka az polozna byla w szoku ze tak sie ladnie zagoilo wzzytsko - krocze
 
Ewelcia u nas tez wlasnie tak jest ze nie uzywaja spirytusu i zastanawiam sie wlasnie czy na wlasna reke jednak smarowac? ale z drugiej strony sama nie wiem bo jak zacznie sie cos paprac to bede i tak musiala sie przyznac:-p pozatym slyszalam od dziewczyn ktore tu sa ze one nie smarowaly niczym i szybko odpadl ten kikutek :confused: no i sama nie wiem:baffled::baffled:
 
Myfa ja slyszalam ze patyczek jest lepszy od gazika,bo patyczkiem mozesz tak jak by bardziej dotrzec do tego kikuta.
Moj maly mial zacisniety taki spory podluzny plastik na pepowinie(nie wiem jak to w PL wyglada) i mi ciezko bylo w szpitalu wacikiem tam dotrzec a jak tylko wrocilam do domu to patyczki poszly w ruch.

Moje malenstwo ja na wlasna reke uzywalam spirytusu i co???nic sie nie stalo ladnie sie zagoil.
Moja znajoma jak tu urodzila dziecko (to bylo jej pierwsze) to jej kazali w szpitalu przemywac woda i po 3 tyg kikut nie chcial odpasc az sie zasmierdzial,ze nie dalo sie wachac i dopiero zaczela smarowanie spirytusem jak sie tam kogos posluchala
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry