reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Właśnie dostałam białej gorączki:wściekła/y::no::angry::wściekła/y::wściekła/y::angry:
Kupiłam jakis czas temu na Allegro prześcieradło frotte na gumce, dzisiaj chciałam je założyć na materacyk i co się okazuje???? Mimo, że prześcieradło jest niby na materazc 120/60 a ja mam materac 110/60 to prześcieradło jest za małe!!!!!!!!!!!!!!!:angry: Nadaje się do wózka a nie do łożeczka!!!!!!!! i muszę kupić znowu prześcieradła!!!!!!!!!!! I to jak najszybciej....................
 
Mirka, ja tak już się nauczyłam na naszym łóżku. Niby mamy materac 160x200, a prześcieradła zawsze kupuję 200x220, bo żeby porządnie obłożyć brzegi materaca to niestety te prześcieradła, które niby wymiarowo mają się nadawać są do niczego....
Do łóżeczka 120x60 też kupiłam te większe prześcieradła, żeby się nie męczyć....
 
Moje maleństwo ja kupie takie coś jak okaże się że mi się przyda, na razie położna na szkole rodzenia powiedziała nam sposób aby szybko brzuch zrzucić po porodzie więc może zadziała ;-)moja mama po porodzie wróciła do domu już z takim brzuchem jak miała przed ciążą więc mam nadzieję na geny :-D
 
Agusia to zdradz ten pomysl ktory podrzucili ci w szkole rodzenia:tak:moze tez skorzystam i zadziala;-)
A co do kupna tego gorsetu to ja musze sie zdecydowac juz bo tutaj sa cholernie drogie a tak to siostra zamowi mi na allegro i jak bedzie do mnie jechac to przywiezie :-p I tak juz chyba walizke ma przywiesc mi tych rzeczy ktore stwierdzilam ze jeszcze sie przydadza:-D
 
reklama
Wykonać takie wdechy jak przy skurczach, że wciągając powietrze przez nos wypinać brzuch, a wydmu****ąc przez usta wciągać czy rozluźniać brzuszek, i tak pierwszego dnia 30 razy, drugiego 60 i trzeciego chyba też 60. He he mam gdzieś zapisane po ile razy to wykonywać, będę musiała poszukać bo już zapomniałam :-D
 
Do góry