reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
z tymi kosmetykami to róznie bywa-kuzynka na córeczce przerbioła chyba wszystko-zaczełan od jonsona, potem nivea, penaten, emolim...a teraz jak mała jest podrazniona po tych wszystkich specyfikach kąpie ją w krochmalu i naciera oliwą z oliwek...jak sie mała wygoi to pewnie na emolium lub svr do atopowej bedzie jechac, ale narazie kiszka....

ola...fajnie ze wam jonson słuzy-mnie sie strasznie podoba zapach tej serii z lawendą-i sama uzywam...tylko ta oliwka z rumiankiem w zelu to dla mnie jakas pomyłka-wogole nie moge tego w siebie wmasowac a co dopiero w takie malenstwo...ponaciągałąbym to cialko we wszystkie strony...a moze jest jakis sposób-nie wiem na mokro, na ciepło-zeby sie wchłaniała lepiej?
 
Nie używałam tej oliwki z żelu - tylko zwykłą z aloesem, i była ok. Teraz dodatkowo używam płynu do kąpieli i balsamu z ich serii naturals - też są super.
 
u nas nadal typem wiodącym jest buzz 4 quinny-ale musmy go obejrzec na zywo-zwłaszcza spacerówke, bo o ile siedzenie jest ok to musze sprawszić czy budka jest dosc mocno zabudowana jak na zime...

w dalszej kolejnoci jest urban rider-ze zwgledu na koła-ale jesli sie na niego zdecydujemy to musmi zmienic samochód....bo za chiny do fiata pandy nie wejdzie...

no i casualplay s4...ale gabaryty tez chcemy sprawdzic po złozeniu...

a tak sie składa ze moja kolezanka jest przedstawiciem mutsy i casuala wiec moze nam taniej załatwi....
 
To i ja się pochwalę :) kupiłam sobie wczoraj w H&M spodnie ciążowe tweedowe, długo czekałam na swój rozmiar a jak przyszły i kupiłam stwierdziłam,że chyba są ciut za małe...jeszcze dziś je wymienię na większy rozmiar - wydają się trochę przyluźne albo oddam i kupię w innym sklepie jeansy, które też wydają się za luźne. Nigdy nie kupywałam takich spodni więc ciężko czuć się w takich spodniach dobrze :baffled:
 
Ja dzisiaj zaszalałam:))) kupiłam 2 kompleciki jeden TURKUSOWY( body, spodenki z długą nogawką czapeczke i 2 pary skarpetek
oraz RÓŻOWO-TURKUSOWY ( pajacyk bluzeczke, półśpiochy, body czapeczke śliniaczek i 2 pary skarpet)
 
reklama
Do góry