reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

mustella? nawet nie wiedziałam ze jest seria dla dzieci...

ja sie zastanawiałam nad klorene bebe lub svr...ale sama nie wiem....moze jakis emolient do kapieli i krem do pupy wystarczy...nie mam pomysły

tak samo nie wiem co z chusteczkami wilgotnymi-nivea i papmers sa najpopularniejsze...ale jest cała masa innych....
 
reklama
modroklejka mój wózek dla synka miał takie kółka piankowe nic się nie zniszczyło ani nie wytarło wiec ja takie kółka teraz też biorę pod uwagę nie przeszkadzają mi
kasiuLLka ten wózek to mój typ jak na dzień dzisiejszy bo zawsze może się cos zmienić jeszcze jest trochę czasu co do małych kółek pytałam ostatnio babeczki na ulicy która miała własnie tak ułożone kółka to mówiła że super nie nażekała :-)
 
ja z synkiem - jak to "młoda mama" przygotowałam ogromną wyprawkę kosmetyków NIVEA (błękitne opakowania - bo chłopiec bla bla:no: śmiechu warte jak wspominam) no i okazało się że NIVEA bardzo często uczula - mały dostał brzydkiej wysypki czerwone plamki, lekarka kazała zmienić kosmetyki na inne i kąpać w wodzie z dodatkiem fioletu - fiolet spotęgował uczulenie synek skórę miał całą czerwoną jak po poparzeniach katastrofa - wtedy mama zmieniła metodę i kąpiele z dodatkiem mączki ziemniaczanej zastosowałyśmy, a kosmetyki oczywiście BAMBINO - co do teraz stosuję i polecam, a na pupę linomag w maści lub SUDOCREM - rewelacja. Dodam że Kubiś nie ma alergii skórnych, nawet jeśli wysmaruje się moimi kosmetykami, więc coś musiało być nie tak z tą NIVEĄ:szok:
 
co do pupki to ja tez używałam linomag i sudokrem,chusteczki jak dla mnie najlepsze to nivea są fajne grube dobrze nasączone a nie jak papier lekko wyschnięty.Puder używałam tylko po kąpieli na fałdki pół z niego niestety wyrzuciłam bo juz nie był potrzebny i się przeterminował a reszta kosmetyków używała bubschena i nic sie nie działo :-)
 
Ja używałam kremu z zajki do burzi dla niemowlat oliwki bambino na odparzenia sudocrem puder yyyy w ogóle po terminie poszedl do smieci a do kapieli nivea lub bambino tak samo szmponiki chusteczki pampers lub clinic sa naprawde dobre:tak:aaaa linomag w masci bo tez jest w kremie to tyle chyba co do kosmetykow
 
reklama
Miałam dla Kubu wozek z piankowymi kolkami wytarly sie okropnie my duzo jezdzilismy wozkiem wiec moze dlatego ale nie bylam zadowolona stawiam na pompowane moj typ sprawdzony:tak:
 
Do góry