reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Bardzo ładne faktycznie chyba bym się skusiła ale ja kupuje łóżeczko turystyczne z taką zabawka która wydaje różne dźwięki między innymi bicie serca więc taka maskotka to był by nie potrzebny wydatek ale jest super:-)
 
reklama
no własnie...tanie to to nie jest, ale wydaje sie byc przyjemne..zwłaszcza dla dziecka które przez 9 mc słyszało serduszko mamy...

maniulka- a jakie łózeczko turystyczne kupujesz? bo ja na poczatek-3-4 mc mam koszyk który juz kiedys tu wstawiałam, a potem myslałam zeby kupic normalne łozeczko-drewniane....ale poniewaz i tak bede musiała dokupic turystyczne-ze wzgledu na wyjazdy do obu mam-chciałąbym sie zorientowac jakie sa fajne....
 
nasze dzidzi w pokoju bedzie mieć swoje łóżeczko w sypialni początkowo kołyske a potem dokupimy łóżeczko turystyczne do autka... na wyjazdy obiadkowe do teściów babci i rodziców bo zazwyczaj tam siedzimy pare godzin
 
maniulka-łozeczko super-zwłaszcza ze bedzie stało w pokoju a nie na wyjazdy bedzie...sliczne! w sumie gdybym nie była zdecydowana na drewniane to kupiłabym cos takiego...

laila...ja mam koszyk-bez funkcji kołyski-cos jak kosz mojzesza...jakos kolyska mnie nie przekonała-ładne sa te amerykanskie z funkcją bujania i wybiracji na baterie ale jakos przesyłka która idzie ze stanów 6-8 tyg jest dla mnie za duza abstrakcja....i sie nie zdecydowałam
 
wiesz ja czekam bo i tak mi sie nei spieszy:)))) ja zawsze marzyłam o kołyskach... też mi się podobają te turystyczne łóżeczka ale nie mamy na tyle miejsca:(( jjednak trakie klasyczne u mnie bardziej się sprawdzi bo w przyszłości do duzego pokoju i tak chce kupic kojec.... ale łóżeczko turystyczne super sprawa ...rewelacyjne na wakacje
 
modroklejka, słodko wyglądają te przytulanki, ciekawe czy rzeczywiście działają tak dobrze...
a co do kołyski na baterie - może lepiej nie przyzwyczajać dzieciaczka do bujania, bo potem się uzależni i będzie trzeba zawsze bujać żeby zasnęło...
my mamy łóżeczko drewniane - a łóżeczka turystyczne są u obu "dziadków", żeby nie trzeba było wozić jak ich odwiedzamy :tak: a jak potrzebujemy na inny wyjazd, to pożyczamy od nich i już
 
modroklejka, słodko wyglądają te przytulanki, ciekawe czy rzeczywiście działają tak dobrze...
a co do kołyski na baterie - może lepiej nie przyzwyczajać dzieciaczka do bujania, bo potem się uzależni i będzie trzeba zawsze bujać żeby zasnęło...
my mamy łóżeczko drewniane - a łóżeczka turystyczne są u obu "dziadków", żeby nie trzeba było wozić jak ich odwiedzamy :tak: a jak potrzebujemy na inny wyjazd, to pożyczamy od nich i już


nam troszke szkoda kasy na tyle turystycznych ..... to bedzie pierwszy wnuk a rodzice nam kupuja jeden wózek...... więc sami sobie niekupią
 
reklama
ola- z tym bujaniem to mysle podobnie...i miedzy innymi dlatego sie nie zdecydowałam na kołyske...
jesli chodzi o lozeczka i wozki to my włąsnie chyba sie zdecydujemy na jedno turystyczne do wozenia po polsce i jedno drewniane. ale za to wozki pewnie beda dwa-jeden mały do samochody, a drugi wygodny na domowe wertepy...
 
Do góry