reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
maniulka...te bodziaki kupiła bratówka dla swojego synka-od razy w dwóch rozmiarach, bo naprawde miłą cene mają...i sa sliczne-dotykałam wiec moge powiedziec ze gatunkowo tez niezłe-nie ma sie wrazenia ze sie rozejda w palcach po pierwszym praniu...

wogole moja bratówka sporo ciuszków dla małego kupiła na allegro-zwłaszcza takie pajacyki i body w 7-pakach, z długim, z krótkim rękawem-rozne...cenowo wychodzi o wiele lepiej niz w sklepie...
 
Mordoklejka super zakupy zrobilas dla dzidziolka:-)i jakie tanie.Fajnie.Tez bym nie pogardzila taka okazja.

Mam nadzieje ze ja plec poznam 3listopada i wtedy zaczne kompletowac ciuszki dla bobaska.
 
dziewczyny!

mam pytanie odnosnie kosmetyków dla dziecka...wiem ze generalnie nie polecany jest jonsonn....ale inne? niva, hipp, dzidziuś czy bambino?....bo ja sie coraz mocniej zastanawiam...bratówka uzywała dla małego nivea i było ok...ale teraz po zmianie mleczka dostał uczulenia i myją go w oliantum....czy jest sens stosotwac cos co jest do stanów chorobowych-czyli oliantum-od samego poczatku? bo pomyslałam ze jesli nie ma zmian skórnych to moze nie warto przyzwyczajac skóry do jeszcze delikatniejszych kosmetyków niz te dla niemowląt....
 
a ja mam pytanie do mam które miały wozki z kołami z pianki...czy one naprawde tak szybko sie niszczą? bo słyszałąm ze dosc szybko i ze nie ma ich potem jak naprawic....moim faworytem jest buzz 4 a on ma własnie 2 mniejsze kólka z pianki....
 
Ja uważam że bardzo dobre są polskie kosmetyki (dzidziuś,bambino),puderek najlepszy jest alantan(do kupienia w aptece) po nim dziecku nie odpaża sie pupka.Moja siostra jak urodziła dziecko słuchała się koleżanek wiec kupowała to co jest reklamowane i ma ładne opakowania.Mnie nie chciała słuchac .Ale po kilku dniach używania puderku nivea biegła do apteki po alantan.Teraz o wszystko pyta się starszej siostry.:-DAle to też zależy od dziecka, jedno jest bardziej wrażliwe drugie mniej.
 
modroklejka, a ja od początku używam johnsona i moja córka nie miała na niego żadnego uczulenia. Ważne jest, aby używać kosmetyków z jednej linii kosmetycznej, bo jak coś uczuli, to od razu wiadomo, że to to, a nie zastanawiać się czy szampon, czy mydełko a może oliwka :baffled: Co do puderku - szczerze mówiąc nie użyłam go ani razu i wyrzuciłam przeterminowany... Moje dziecko pupę miało odparzoną tylko raz - mamusia za grubo ubrała niemowlaczka na spacer :zawstydzona/y: - ale wtedy miałam taką maść robioną w aptece na receptę i była ona naprawdę skuteczna. Profilaktycznie smarowałam pupę bepanthenem (kremem, jest też maść ale ma rzadszą konsystencję), i moje pogryzione sutki też, bardzo dobry jest.
 
reklama
Do góry