reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

wiecie...to tylko jedna wizyta w lumpku była....kolezanka mi zadzwoniła ze ma sliczne malenkie ciuszki, a ona prowadzi lumpik z ciuchami dla dorosłych i przypadkiem jej sie trafiło...poszłam i za wszystko zapłaciłam 20 zł! jeszcze dla bratówki synka troche ciuszków było...szkoda było nie skorzystac zwłaszcza ze wszystko było slicznie wyprane-po prostu chyba ktos sie pomylił i spakował rzeczy dla dziecka razem z dorosłymi...tylko rampersik z kubisiem jest kupiony wczesniej przeze mnie

a jesli chodzi o rozmiary-wiem ze małe-ale takie na 50-52 cm sa tylko 2 bodziaki i jeden spioszek...reszta na 54-56

hehe...a my do gigantów nie nalezymy-ja mam 164 cm, maz 175 cm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
nie przejmuj sie sara ja tez jeszcze nie wyposazona:):)....dzis tylko zagadalam do znajomego ktory ma sklep z wozkami,czy zalatwi mi taniej co nieco...teraz takie czasy,ze wszystko mozna kupic jednego dnia wiec nie ma sie co martwic....co do rozmiarow to faktycznie małe....ja chyba mialam ze 2 spioszki na 56 a reszte na 62 juz kupowalam...
 
no mówie...ale to był przypadek...gdyby nie to ze to lumpik i ze tak tanio było to bym tyle nie kupiła...a tak nie musze sie przejmowac ze fortune na to wydałąm
 
Tanu,to dobrze ze ja nie jedyna niewyposazona jeszcze:-) Przydalo mi sie to pocieszenie od Ciebie.
Ciuszki i inne dzidziusiowe rzeczy marzy mi sie kupowac w atmosferze ze chce je kupic a nie musze,dlatego czekam cierpliwie na macierzynskie odruchy:happy: mam nadzieje ze niedlugo nadejda...
 
ja jestem wysoka i przewidująco zaczynałam kupować od rozmiaru 62 - moja córka miała 60cm, więc wiecie, te najmniejsze to w ogóle dla mnie byłyby do niczego ;-)
tanu, dokładnie, im dziecko większe tym coraz mniej ciuszków - bo i po co tyle kupować jak i tak wyrośnie bardzo szybko, nawet znosić nie zdąży...
 
reklama
jakos tak sie pozniej bardziej pragmatycznie podchodzi...juz sie mniej wiecej wie ile czego trzeba zeby wystarczylo......i tak sie kupuje zeby wszystko do siebie pasowalo....poza tym ciuszki dla starszych dzieciakow niestety sa coraz drozsze co tez ma wplyw na ich ilosc...ja testem uzalezniona od zary kids....kiedys jeszcze w h&m kupowalam..ale teraz wlasciwie tylko zara kids...dla dziewczynek wszedzie duzo pieknych ciuszkow...a dla chlopaka jakos znacznie trudniej cos ladnego znalezc...a tam sa swietne ciuszki dla chlopcow....
 
Do góry