reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
powiem wam ze człowiek nie zdaje sobie sporawy jak różne mogą być gusta .... my tu możemy zobaczyć zaledwie wyprawki dla naszych dzieci ale powiem wam ze każda z nas jest inna:))

Laila nie wiem jak mam to napisac zebys sie nie obrazila,ale mysle ze tobie chodzilo tez o cos innego.Mianowicie o to ze kupilam rzeczy dla malucha w ciucholandzie ale zauwaz ze nie tylko ja mam uzywane,bo inne laski tez.
Tak, kazda z nas jest inna bo ma tez inny tok myslenia!!!!
Nie oceniam ludzi przez dwuznacznosc postow.
 
Ewelciu super ciuszki :-)ja kilka rzeczy dokupilam na ebayu;-)i masakry z tego nie robie,duzo mam rzeczy po corce-kolorki przerozne wiec i synek skorzysta np czerwony zamszowy bezrekawnik chlopczykowi tez zaloze,czy fioletowy sweterek itp.:-).Pisalam kiedys ze tesciowa zajmowala sie produkcja ciuszkow niemowlecych (szwalnia) wiec mam od groma ubranek- jedne sa nowe a drugie po Vanessie.
Nie obrazajcie sie na siebie dziewczyny o takie pierdoly,swieta za pasem...;-)
 
Halo, ale o co wrzawa z tymi lumpeksami, bo ja nie bardzo zakumałam???
ja też część rzeczy mam z lumpeksu i wszyscy mnie wręcz chwalą, że jestem taka zaradna i gospodarna, ze za tak śliczne i niezniszczone ubranka płace po 2-3 zł.


Ewelcia, śliczne ubranka!!!

ps. Synek u Ciebie bedzie?
 
Ja ZAINSPIROWANA przez modroklejke :) wybrałam sie z moim Tomaszem po kosmetyki dla naszego Małego...no i w sumie (po 2 godzinach spedzonych przy polkach) kupilismy kosmetyki BAMBINO, jesli sie sprawdzą i nie bedea uczulac to przy nich zostaniemy:
1. cena przystępna
2. skład nie różni sie od składu kosmetyków dwa razy droższych\
3. ślicznie pachną
4. polecone przez kolezanki

zobaczymy

kupilismy tez najmniejsze pieluszki jednorazowe-mini mini słodkie !!!!



jeju jeju ...my juz wszystko mamy...szkoda
 
ATsonia,tak bedziemy mieli synka:-):-):-)
M*R* ja sie nie obrazam tylko nie lubie jak ktos pisze cos w sposob zagmatwany a nie napisze tego wprost.
Nie wiem czemu ale wlasnie tak odebralam posta Laili.
Moja kuzynka przewaznie ubierala cirke w lumpeksach i mala zawsze slicznie wygladala.Mysle ze nie powinnismy sie tego wstydzic,wiele razy widzialam jak u mnie w miasteczku do lupeksu wchodzily lekarki czy wlascicielki jakis firm i one sie nie wstydza to czemu ja mam sie wstydzic????
 
Laila nie wiem jak mam to napisac zebys sie nie obrazila,ale mysle ze tobie chodzilo tez o cos innego.Mianowicie o to ze kupilam rzeczy dla malucha w ciucholandzie ale zauwaz ze nie tylko ja mam uzywane,bo inne laski tez.
Tak, kazda z nas jest inna bo ma tez inny tok myslenia!!!!
Nie oceniam ludzi przez dwuznacznosc postow.
to nie rozumem skąd ten post bo albo masz jakiś kompleks albo coś do mnie.... chodziło mi ogólnie o wszystkie rzeczy jakie sa w wątku bo przeglądałam cały wątek i oglądałam wszystkie zdjecia naszych zakupów... chodziło mi o styl ubierania dziecka.. ale nie mam zamiaru się tłumaczyć, ale mój post nie był dwuznaczny chyba ze tej dwuznaczności się doszukuje z jakiegoś powodu.....
dziekuje, życzę udanych świat i szczęśliwego rozwiazania wszystkim!!!
 
Ostatnia edycja:
Laila ale ty sie nie obrazaj i nie opuszczaj fora.
Ja poprostu myslalm ze chodzi ci konkretnie o te moje rzeczy z lumpeksiku bo gdy tylko je wkleilam to za raz Twoj post pojawil sie pod moimi zdjeciami.
Wcale nie mam kompleksow ani nic do Ciebie,a dla mnie ten post wydawal mi sie dwuznaczny,przeciez sama napisalas ze kazda z nas jest inna i moze przez to ja tez inaczej odebralam tego posta.
 
reklama
Ewelcia - fajne te ciuszki. Podziwiam, że potrafisz coś wyszukać tak naprawdę ładnego. Moja siostra ma podobnie - co zajdzie do lumpeksu to znajdzie sobie coś ładnego za kilkanaście zł :) Naprawdę zazdroszczę. Ja weszłam kilka razy po rzeczy dla siebie ale po prostu nie mam cierpliwości szukać, może to trochę zależy od osoby, niektórzy mają zdolność wpaść na coś fajnego, a niektóre sieroty jak ja chodzą i chodza i nic ;))))))) Dziecięcych ciuszków jeszcze nie szukałam, ale na pewno zajdę równiez do second handu.
A jeżeli chodzi o zakupy dla dzidziusia to ja jeszcze nie kupowałam nic.
Dostałam od brata i bratowej śliczną wanienkę i od siostry kilka par body, bo ona tymczasowo mieszka we włoszech i tam sa tanie ciuszki bardzo dobrej jakości to mi kupiła. I to wszystko. Pewnie w styczniu się wezmę za resztę...
 
Do góry